Katarzyna Zielińska w bikini na Instagramie. Zdradziła prawdę o zdjęciu: "Tysiąckrotnie pozowane"

Katarzyna Zielińska podzieliła się z obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie zdjęciem w bikini. Aktorka opatrzyła fotografię obszernym komentarzem, w którym zdradziła m.in. kulisy powstawania tego zdjęcia. Fanki po raz kolejny doceniły poczucie humoru aktorki. - Proszę się nie zmieniac i wiecznie trwać - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"

Katarzyna Zielińska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Ogromną sympatię widzów zdobywa nie tylko swoimi rolami, lecz także ogromnym poczuciem humoru oraz dystansem do samej siebie, co regularnie zobaczyć można na social mediach aktorki. Kasia Zielińska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się z obserwatorkami i obserwatorami zdjęciami oraz filmikami ze swojego życia, często rozbawiając ich przy tym do łez.

Natalia Siwiec zdjęła doczepy. Jak teraz wygląda? 'W takiej długości najlepiej' Natalia Siwiec zdjęła doczepy. Jak teraz wygląda? "W takiej długości najlepiej"

Katarzyna Zielińska w bikini na Instagramie. "Stanie na palcach przez kilka minut wykańcza"

Ostatnio, Katarzyna Zielińska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini w swoim domu. Pod zdjęciem zdradziła, jak naprawdę wyglądało tworzenie fotografii. - Dzieciaki wyprawiłam do przedszkola, zjadłam śniadanie, teraz czas na drzemkę. Albo serial? Dobra, zmyślam, magia instagrama. A tak naprawdę... Zdjęcie tysiąckrotnie pozowane. Stanie na palcach przez kilka minut wykańcza! Wybrane najlepsze ujęcie z najlepszych (hahaha). Mąż ładnie robi zdjęcia. Spisał się. Fotka kojarzy mi się z cudownym wakacyjnym nastrojem i błogim czasem. Za drzwiami dzieciaki krzyczą MAMA CHODŹ JUŻ. MAMA LODY! MAMA ODDAJ TO PICIE! I to kocham najbardziej! #mommylife Mateczki, trzymajmy się i nie dajmy! Dobrze, że świeci słońce, jesteśmy najlepsze z najlepszych! Choć dzisiejszy poranek był trudny. Idę się ogarniać - napisała aktorka.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jakiego tuszu do rzęs używa (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jakiego tuszu do rzęs używa. "Jest naprawdę najlepszy"

Pod postem, który udostępniła Katarzyna Zielińska pojawiło się wiele komentarzy od fanek zachwyconych aktorką i jej dystansem do świata:

Piękna kobieta, cudowna mama
Kasia dodałaś mi siły, dzięki!
Pięknie Pani wygląda... uwielbiam patrzeć na pozytywne osoby które potrafią wyrazić swoje pozytywne emocje. Pozdrawiam, proszę się nie zmieniać i wiecznie trwać
Ciało bogini

- czytamy.

Więcej o: