Wielka wyprzedaż w Biedronce! AGD i akcesoria kuchenne kupisz teraz 50 procent taniej

W sklepach Biedronka trwa ogromna wyprzedaż akcesoriów do kuchni i nie tylko. Na wszystkie sprzęty i artykuły AGD otrzymasz rabat 50 procent! Obowiązują jednak pewne warunki.

Biedronka wyprzedaje sprzęt AGD i akcesoria kuchenne. Wybierając dowolne produkty możesz uzyskać zniżkę nawet 50 procent. To prawdziwa okazja, z której wręcz należy skorzystać. Przydatne garnki, patelnie i naczynia żaroodporne otrzymasz w super cenach. Obowiązują pewne warunki, które należy spełnić, aby skorzystać z tej wyjątkowej promocji. Jakie?

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Biedronka wyprzedaje akcesoria kuchenne i sprzęt AGD. Jakie warunki należy spełnić?

Na promocji w Biedronce kupimy atrakcyjne sprzęty i akcesoria do użycia w kuchni. Niezbędne rzeczy do użytku codziennego, takie jak ściereczki, czy pokrywki, ale też nieco droższe i bardziej ciekawe, jak toster, frytownica, czy wok. Aby uzyskać rabat 50 procent, należy połączyć ze sobą kilka produktów. Można miksować je ze sobą całkowicie dowolnie, jednak konieczny jest zakup co najmniej dwóch. Jeśli spełnimy ten warunek, za każdy z nich zapłacimy aż 50 procent mniej. To świetna okazja, aby oszczędzić pieniądze

Trwa promocja w Biedronce. Do kiedy kupimy produkty z 50 procentowym rabatem?

Promocja w Biedronce rozpoczęła się 13 maja i potrwa jeszcze dwa dni, dziś i jutro (do 15 maja). Koniecznie trzeba się pospieszyć, ponieważ ilość produktów jest ograniczona. W różnych punktach sieci Biedronka asortyment różni się od siebie, jednak oferta jest na tyle bogata, że z pewnością uda ci się znaleźć prawdziwe perełki. Garnki, patelnie i inne naczynia, są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, które nie ulegają szybkiemu zniszczeniu. Twoje gotowanie może stać się ciekawsze i wkroczyć na nowy poziom, jeśli wyposażysz kuchnię w nowe akcesoria. Pamiętaj o karcie Moja Biedronka, promocja tyczy się jedynie jej posiadaczy i posiadaczek. 

BiedronkaBiedronka Biedronka

Promocja na sprzęt AGD i akcesoria do kuchni. Co warto kupić?

Wśród produktów objętych promocją warto zwrócić uwagę np. na wok do kuchni azjatyckiej za 99 złotych. W specjalnej ofercie zapłacimy za niego nie całe 50 złotych! Biedronka sprzedaje też zestaw ostrych noży, który jest obowiązkowy w kuchni każdego kucharza i kucharki. Biedronka sprzedaje też m.in toster, czajnik, czy... maszynę do wypiekania chleba. Wybierz co najmniej dwa ulubione produkty i ciesz się niską ceną, a także nowymi możliwościami w kuchni!

PromocjaPromocja Biedronka

produktyprodukty Biedronka

Więcej o: