Pepco sprzedaje modne spodnie na lato za 40 zł. Ten model świetnie pasuje do wielu stylizacji

Szukasz idealnych spodni na wiosnę i lato? Znalazłyśmy idealny model w Pepco. Naszym zdaniem tego typu spodnie warto włączyć do stylizacji sportowych i casualowych. Możesz także założyć je w cieplejsze dni do pracy, jeśli tylko nie obowiązuje cię sztywny dress code.
Zobacz wideo Spodnie biodrówki - szokujący projekt McQueena

W najnowszej gazetce Pepco znalazłyśmy idealny model spodni na wiosnę i lato. Naszym zdaniem będą świetnie pasowały do wielu stylizacji. Poza tym ich niewątpliwą zaletą jest wyjątkowo atrakcyjna cena. Za modne spodnie zapłacicie tylko 40 złotych. 

Pepco sprzedaje modne spodnie na lato za 40 zł

Większości z nas sklepy Pepco kojarzą się przede wszystkim z atrakcyjnymi cenami. Warto jednak wiedzieć, że w tym przypadku niska cena często idzie w parze z dobrą jakością. Oto jedna z najciekawszych propozycji z najnowszej gazetki Pepco. Warto wspomnieć, że oferta obowiązuje do 19 maja. 

Pepco sprzedaje modne spodnie na lato za 40 zł - rozmiary, materiał

Mowa o klasycznych białych spodniach dżinsowych, które są dostępne w rozmiarach od 36 do 44. Co istotne, wyróżnia jest wysoka zawartość bawełny. Spodnie, które idealnie sprawdzą się w przypadku wielu wiosennych i letnich stylizacji, kosztują tylko 40 złotych. Jest to więc bardzo atrakcyjna oferta cenowa w porównaniu do innych popularnych sieciówek. Zobaczcie, jak wygląda ten model:

Spodnie z Pepco na latoSpodnie z Pepco na lato Gazetka Pepco

Modne spodnie z Pepco za 40 zł - ten model świetnie pasuje do wielu stylizacji

Jak nosić tego typu spodnie? Białe jeansy to częsty element wiosennych i letnich stylizacji. Świetnie sprawdzą się w ciepłe dni, kiedy to większość z nas stawia na jasne kolory. Naszym zdaniem takie spodnie warto włączyć do stylizacji sportowych i casualowych. Możesz także założyć je w cieplejsze dni do pracy, jeśli tylko nie obowiązuje cię sztywny dress code.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: