Julia Wieniawa opublikowała nagranie z zabiegu wyszczuplającego. Na czym polega endermologia?

Julia Wieniawa opublikowała na swoim InstaStory nagranie z salonu kosmetycznego. Aktorka, która znana jest ze świetnej formy i dbania o swoje ciało, poddała się popularnemu w ostatnim czasie zabiegowi endermologii. To łatwy sposób na zredukowanie tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry.

Julia Wieniawa prowadzi aktywny tryb życia i dba o formę, jak mało kto! Aktorka nie tylko zdrowo się odżywia, ale także uwielbia siłownie i regularnie trenuje. Niezależnie od tego, czy robi to sama, czy pod okiem Tadeusza Gauera, popularnego wśród gwiazd instruktorów, daje z siebie wszystko, a efekty widać, chociażby na publikowanych przez nią zdjęciach w bikini.

 

Jednak okazuje się, że zdrowa dieta i ćwiczenia nie zawsze wystarczają, szczególnie jeśli chcemy pozbyć się cellulitu, a wakacje są tuż-tuż. Aktorka młodego pokolenia zdecydowała się na zabieg endermologii. Na czym polega? 

Julia Wieniawa zdecydowała się na endermologię

Endermologia to masaż problematycznych obszarów ciała. Pozwala na zredukowanie cellulitu. Ponadto odmładza skórę, poprawia jej jędrność, wyszczupla i modeluje sylwetkę. Do jej wykonania używa się urządzenia złożonego z dwóch rolek i delikatnego systemu ssącego. Cała kuracja obejmuje różne partie ciała m.in. brzuch, boczki, pośladki i uda.

Niektórzy decydują się na endermologię, aby pozbyć się bólu mięśni i stawów, obrzęków, poprawić metabolizm, czy oczyścić organizm z toksyn. Dla uzyskania widocznych gołym okiem efektów powinno się wykonać minimum 10 sesji. Każda trwa około 45 minut

Julia Wieniawa podczas endermologiiJulia Wieniawa podczas endermologii juliawieniawa/Instagram/Screenshot

- To zupełnie naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda, działająca na zasadzie mechanicznej stymulacji skóry, która reaktywuje metabolizm komórek. Ułatwia także uwalnianie niechcianej tkanki tłuszczowej, zachowując równowagę biologiczną naszego organizmu - tłumaczy w rozmowie z kobieta.gazeta.pl Kamila Kozłowska z "Open Clinic".

Popularny wśród celebrytów zabieg zyskał miano "królowej zabiegów wyszczuplających". Korzysta z niego nie tylko Julia Wieniawa, ale również m.in. Monika Zamachowska i Paula Tumala. 

 
Więcej o: