Miłość plus-size. Kate przytyła 40 kg, odkąd poznała swojego męża. "Mówią, że jest zbyt przystojny dla mnie. Nie obchodzi mnie to"

Kate i jej mąż Matthew od roku publikują treści na TikTok-u jako @k8andmatthew. Oboje myśleli, że będzie to zabawny sposób na podzielenie się fragmentami swojego życia jako nowożeńców. Zabawa nie trwała niestety długo. Kate niedawno usłyszała od internautów, że jej partner jest dla niej zbyt przystojny. Ciałopozytywna użytkowniczka TikToka odpowiedziała im ciętą ripostą.

Kate i Matthew są parą, która potrafi zarazić dobrą energią. Na swoim profilu na TikToku publikują zabawne nagrania, jak tańczą, śpiewają, czy w żartobliwy sposób komentują swoją relację. Kate, która nie wpisuje się w instagramowe kanony kobiecego piękna, niejednokrotnie udowadniała, że rozmiar ubrań nie ma znaczenia. W ich związku to prawdziwa miłość gra pierwsze skrzypce. Jednak internauci nie potrafią tego zrozumieć. Ostatnio dziewczyna opowiedziała o tym, z jakimi komentarzami na swój temat musiała się zmierzyć.

Zobacz wideo Ashley Graham, modelka XXL pokazała co je w ciąży
Ludzie na TikToku zawsze myślą: Nie ma mowy, żeby to był twój mąż - jest dla ciebie o wiele za przystojny

- zaczęła swoją wypowiedź. 

Kate przytyła 40 kg, odkąd poznała swojego męża

Nagranie, w którym dziewczyna zwróciła się do ponad 12 tysięcznej publiczności, szybko stało się viralem. 

Myśli, że jestem piękna, a także wie, że jestem inżynierem z naprawdę dobrą osobowością i nie wyglądałam tak zawsze. Przytyłam 40 kg, odkąd go poznałam. Ale to nie ma dla niego znaczenia, bo jest naprawdę dobrym facetem

- oznajmiła. 

Kate odpowiada na hejtKate odpowiada na hejt @k8andmatthew/TikTok/screenshot

Jesteś piękna. Jesteś warta miłości. Warto czekać na kogoś, kto cię pokocha za to, kim jesteś

- zaapelowała.

Kate i Matthew poznali się w aplikacji randkowej. Do dziś wspominają, że dzień ich pierwszego spotkania, był dniem, kiedy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.  Nagranie zebrało prawie 13 000 "polubień" i setki  komentarzy. Internauci swoimi wypowiedziami dodali otuchy nowożeńcom.

Myślę, że jesteście słodką parą
Ignoruj ich - są po prostu zazdrośni
Piękno jest naprawdę w oku patrzącego
Nie zmieniaj - jesteś piękna!

- pisali internauci.

Więcej o: