Agnieszka Włodarczyk kompletuje wyprawkę przed porodem. Kupiła aż dwa wózki! Dlaczego?

Agnieszka Włodarczyk w ciąży kompletuje wyprawkę dla dziecka. Zdecydowała się kupić aż dwa wózki! Aktorka oczekuje pierwszego potomka i widać, że przygotowania do macierzyństwa dają jej wiele radości. Zdradziła też, że czuje się fantastycznie i nie ma problemu z akceptacją swojego ciała.

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się dziecka. Aktorka wygląda kwitnąco i na Instagramie chętnie zamieszcza zdjęcia z czasu oczekiwania na nowego członka rodziny. Ostatnio zdradziła, że mimo dodatkowych kilogramów związanych z ciążą, wciąż czuje się sexy. Ze swoimi fanami dzieli się także dylematami, które towarzyszą przyszłej mamie. Postanowiła nawet zamieścić ankietę w kwestii zakupu wózka, oraz jego koloru. Głosowanie widzów na niewiele się zdało, ponieważ celebrytka postanowiła kupić...dwa wózki. Jaki był tego powód?

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk przygotowuje się na narodziny dziecka. Pokazała przewijak

Agnieszka Włodarczyk kompletuje wyprawkę. Kupiła już dwa wózki!

Agnieszka Włodarczyk w ciąży wybrała się po zakup wózka, dla swojego dziecka. Na Instastories zamieściła ankietę, ponieważ nie mogła zdecydować się na jeden model. Niestety, mimo pomocy ze strony obserwatorów, wybór nie przyszedł aktorce łatwo i gwiazda zmuszona była kupić aż dwa. Wiemy, że jeden z nich jest w kolorze beżowym. 

Dziękuję za dzisiejsze doradztwo w sprawie koloru wózka. Miał być czarny, a stanęło na beżowym i jeszcze innym.
Tak, bierzemy dwa. Cieszyłam się jak dzieciak w tym sklepie!
 

Aktorka zdecydowała się na dwa wózki, bo jak zasugerowała swoim odbiorcom, nie planuje więcej potomstwa w przyszłości. Zakup pojazdu dla nowego członka rodziny bardzo ją ucieszył, więc postanowiła poddać się chwili i sprawić przyjemność sobie, jak i dziecku, zakupem obu modeli. 

Wiem, że raczej tylko raz w życiu dokonuję takiego wyboru, więc to był dla mnie ważny moment 

Agnieszka Włodarczyk wybrała dwa wózki dla dziecka. Gdzie je kupiła? 

Agnieszka Włodarczyk postawiła na firmę Venicci. Ceny wózków zaczynają się od około trzech tysięcy złotych i charakteryzują się prostym, eleganckim designem. Wózek, który znajduje się na zdjęciu aktorki to model Tinum SE Stylish Black, którego cena rozpoczyna się od 3099 złotych. Biorąc pod uwagę wyprawkowe zakupy innych gwiazd, jest to średnia półka cenowa. Wózek prezentuje się bardzo dobrze, jest wykonany bardzo starannie i jest inspirowany włoskimi trendami. 

Wózek VenicciWózek Venicci www.Venicci.pl

Agnieszka Włodarczyk w ciąży czuje się świetnie! Jak wygląda?

Aktorka zamieściła również zdjęcie w bieliźnie, pod którym postanowiła podzielić się z fanami przemyśleniami dotyczącymi samoakceptacji. Okazuje się, że mimo ciążowych kilogramów, Agnieszka Włodarczyk nie ma najmniejszych problemów z samoakceptacją, a co więcej, czuje się sexy. To bardzo ważne, ponieważ ciąża to dla wielu kobiet bardzo trudny czas, który wiąże się ze zmianą ich ciała. Celebrytka zapytała swoje obserwatorki, jakie są ich odczucia, ponieważ sama się dziwi, że jest w tak znakomitej formie. 

Jest mnie już duuużo więcej, ale nadal o dziwo czuję się sexii
Czy te z Was, które były w ciąży obierały swoje ciało tak pozytywnie jak ja?
Czy to kwestia wieku i akceptacji?
 

Aktorka zwróciła uwagę na to, że być może to kwestia wieku i akceptacji własnego ciała, które bywa, że przychodzi z czasem. Z jej wypowiedzi płynie dojrzałość i spokój. Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i znakomite samopoczucie podczas dalszego oczekiwania na potomka. 

Więcej o: