Gwiazda "Miodowych lat" Agnieszka Pilaszewska zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni: Wygląda Pani tak dziewczęco

Gwiazda "Miodowych Lat" Agnieszka Pilaszewska zaskoczyła swoich fanów zmianą fryzury. Aktorka postawiła na jedną z najmodniejszych fryzur sezonu, oraz kolor, który odjął jej lat. Docenili to jej obserwatorzy, którzy zasypali ją komplementami na Instagramie. Jak wygląda?

Agnieszka Pilaszewska przed laty wcielała się w rolę serialowej Aliny Krawczyk. Fani pokochali graną przez nią postać za poczucie humoru, błyskotliwość i wdzięk. Niestety, w późniejszych odcinkach "Miodowych Lat" zastąpiła ją Katarzyna Żak, a telewidzowie nadal są podzieleni, co do tego, która z pań odegrała tą rolę lepiej. Agnieszka Pilaszewska zniknęła na wiele lat z popularnych produkcji, a dziś chętnie grywa w Teatrze Współczesnym. Jest też aktywną użytkowniczką Instagrama, na którym postanowiła zaprezentować swoją nową fryzurę. Wygląda fantastycznie!

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Gwiazda "Miodowych Lat" zmieniła fryzurę. Postawiła na modny kolor i zapuściła włosy

Agnieszka Pilaszewska przez wiele lat miała krótką fryzurę, a naturalnie siwiejące włosy nie były dla niej problem. Czasem pokazywała się w wersji blond, stawiając na najjaśniejsze odcienie. Tym razem aktorka zaskoczyła wszystkich. Postanowiła zapuścić włosy do ramion i wybrała najmodniejszego w tym sezonie Long Boba. Kolor włosów również uległ zmianie. Aktorka zachwyciła wszystkich miodowym blondem, który nie tylko ją odmłodził, ale i podkreślił wyjątkową urodę celebrytki. 

Jak sprawdzić porowatość włosów? Zdjęcie ilustracyjne Jak sprawdzić porowatość włosów? Dzięki tej wiedzy lepiej zadbasz o swoje włosy

 

Agnieszka Pilaszewska ma długie włosy! Co na to jej fani?

Agnieszka Pilaszewska pokazała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze. Jej wierni obserwatorzy niemal natychmiast postanowili skomplementować jej metamorfozę. We wpisach możemy przeczytać same miłe rzeczy w kierunku popularnej aktorki. Zauważono, że gwiazda wygląda młodziej i zdecydowanie na plus. Uznano, że w nowej fryzurze typu Long Bob, prezentuje się bardzo dziewczęco i pięknie. 

Glass hair Glass hair - włosy gładkie niczym tafla lustra zrobisz sama w domu!

Wow! wygląda Pani tak dziewczęco, że nie mogę się na patrzeć
Ale Pani pięknie w dłuższych włosach
Jaką Pani jest piękną kobietą

Aktorka zdradziła też w komentarzu, że wygląda tak po drugiej dawce szczepionki na COVID19. To jedynie żartobliwy komentarz, jednak jeśli celem zdjęcia i rewelacyjnego wyglądu aktorki, było zachęcenie ludzi do szczepień, to można stwierdzić, że zdecydowanie jej się to udało.

Więcej o: