Anna Lewandowska pokazała, jak mieszka w Warszawie. Luksusowe wnętrza robią wrażenie

Anna Lewandowska ze względu na obowiązki zawodowe przyleciała z Monachium do Polski. Trenerka publikując nowe zdjęcie na swoim Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wyglądają wnętrza jej domu w Warszawie. Jest stylowo i z klasą. Co myślicie o takim wystroju?
Zobacz wideo Anna Lewandowska w gabinecie. Trenerka zrelacjonowała wizytę

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Co więcej, dla wielu osób jest ogromnym autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Trenerka dwukrotnie uzyskała tytuł magistra, a na swoim koncie ma również 56 polskich i zagranicznych certyfikatów. Ku uciesze fanek i fanów, Anna Lewandowska aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 3,1 miliona osób, z którymi regularnie dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem na temat diety, aktywności fizycznej czy naturalnej pielęgnacji, a także pokazuje wybrane momenty ze swojego życia.

Anna Lewandowska pokazała, jak mieszka w Warszawie. Jest stylowo i z klasą

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, ze względu na swoje obowiązki zawodowe, już od wielu lat dzielą swoje życie między Niemcami i Polską. Nic zatem dziwnego, że w każdym z krajów mają swój dom, za którym co jakiś czas bardzo tęsknią będąc w tym drugim. Ostatnio, Anna Lewandowska przyleciała do Polski w związku ze swoimi biznesami i nie kryła z tego powodu radości na instagramowym profilu.

(...) Nareszcie w Warszawie, muszę wam powiedzieć, że zawsze tęsknię. Dom to dom (…)

napisała w relacji na Instagramie.

Na Instagramie trenerki nie zabrakło nowych zdjęć, na których widać wnętrza domu, w którym mieszka będąc obecnie w Polsce. Przy okazji publikacji posta o pielęgnacji, Ania pokazała fragment łazienki, która urządzona jest w minimalistycznym, ale niezwykle eleganckim stylu. Dostrzec można marmurowe kafle, czarne blaty oraz duże lustro w tym samym kolorze, a także srebrną armaturę czy złotą lampę.

 

Na kolejnym zdjęciu, które opublikowała Anna Lewandowska na swoim profilu widać fragment kuchni. W oczy rzuca się przede wszystkim masywny, drewniany blat oraz stylowe krzesła. Podobnie jak w łazience, w kuchni również panuje nowoczesny, ale bardzo stylowy minimalizm. 

 

Nie zabrakło również siłowni, której nie może zabraknąć w żadnym domu Ani i Roberta Lewandowskich. To pomieszczenie, w którym zarówno trenerka, jak i piłkarz spędzają sporo czasu. Na zdjęciu widzimy profesjonalnie wyposażone pomieszczenie z dużymi oknami, które wręcz zachęca do wykonania treningu. 

 
Więcej o: