Majka Jeżowska baristką w warszawskiej kawiarni? W nową rolę wcieliła się nie bez powodu. Chodzi o zdrowie

Majka Jeżowska w ubiegły weekend pojawiła się w warszawskiej kawiarni, jednak nie w roli klientki. Piosenkarka na chwilę została baristką i serwowała kawę gościom lokalu. Powodem nie było szkolenie, czy zmiana dotychczasowego zawodu. Gwiazda postanowiła wspomóc akcję charytatywną na rzecz małego Wiktora. Celem wydarzenia była walka o zdrowie chłopca.

Majka Jeżowska zaskoczyła swoich fanów w miniony weekend, kiedy mogli zobaczyć ją w innej roli, niż dotychczas. Piosenkarka śpiewająco odnalazła się w roli baristki w kawiarni. Wykazała się nie tylko zaangażowaniem w związku z parzeniem kawy, ale również z niesieniem pomocy potrzebującym. Akcja, która odbyła się w warszawskim lokalu, miała na celu zbiórkę  pieniędzy na leczenie 12-letniego chłopca, Wiktora Lewickiego. Akcję zorganizowano z pomocą Filipa Chajzera i miała ona miejsce w całej Polsce. 

Zobacz wideo Majka Jeżowska: W ciężkim momencie pandemii rząd wyrokiem TK wbija nam nóż w plecy

Majka Jeżowska w roli baristki. Wszystko dla chorego Wiktora

Majka Jeżowska w miniony weekend pojawiła się kawiarni MokoTuff w Warszawie. Postanowiła wspomóc akcję charytatywną na rzecz Wiktora Lewickiego. Chłopiec ma 12 lat i cierpi na guza mózgu. "Kawa dla Wiktora" to akcja, mająca na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie i operację chłopca. 

Katarzyna Zielińska w bikini na Instagramie. Zdradziła prawdę o zdjęciu: 'Tysiąckrotnie pozowane' (zdjęcie ilustracyjne) Katarzyna Zielińska w bikini na Instagramie. Zdradziła prawdę o zdjęciu

Za zbiórkę jest odpowiedzialny Filip Chajzer, który tym razem połączył siły z lubianą piosenkarką. Wydarzenie nadal trwa w całej Polsce, ale artystka pojawiła się właśnie w Warszawie. Parzyła i serwowała kawę, a dochód ze sprzedaży przeznaczono na szczytny cel. Dzięki temu, szanse na uratowanie chłopca znacznie wzrosły, ruszyła także dodatkowa zbiórka pieniędzy na siępomaga.pl.

Majka Jeżowska zaangażowała się w akcję charytatywną. Fani nie kryją wzruszenia

Majka Jeżowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z wydarzenia, które odbyło się w weekend. Zamieściła też opis, w którym zachęca fanów, aby dołączyli do akcji i pomogli choremu chłopcu.

Moja sobota za ladą kawiarni @mokotuff_niepodleglosci była tylko kropelką pomocy dla @lewickiwiktor , którego czeka kosztowna operacja guza mózgu ... Wiele osób zaangażowało się w pomoc , @filip_chajzer zorganizował „kawę Wiktoria „ w całej Polsce. Zbiórka pieniędzy przyspieszyła , trwają licytacje na @siepomaga , teraz tylko wiara i nadzieja , że zdążymy z pomocą ... dziękuję wszystkim za wczorajsze spotkanie ! Wiktor, Trzymamy kciuki

Jennifer Lopez ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejszą grzywkę sezonu. Fani: 'Brak słów' (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejszą grzywkę sezonu. Fani: "Brak słów"

 

Fani od razu wykazali chęć pomocy i nie kryli wzruszenia. Docenili jej wkład w akcję charytatywną, ale również kolejny talent, którym wykazała się podczas parzenia kawy. 

I za to kocham Majkę, bo dzieli się sobą i pomaga innym
Dzięki za ofiarność i pomoc choremu. Pozdrawiam cieplutko.
Majka ! Masz wiele talentów i ogromne serce

Akcja trwa w całej Polsce do 17 maja. Miasta w których najwięcej lokali wyraziło chęć pomocy to m.in Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Lublin, Kraków, Koszalin i Bydgoszcz. Pełną listę znajdziemy na profilu Filipa Chajzera w mediach społecznościowych. Dołączycie?

Więcej o: