Modne okulary 2021 - te modele będą hitem lata! Noszą je gwiazdy i influencerki

Okulary przeciwsłoneczne to must have na lato. Podkręcają stylizację i dodają jej naszego osobistego i indywidalnego charakteru. Które modele będą w tym roku najmodniejsze? Julia Wieniawa i Jessica Mercedes wiedzą, jak wpisać się w tegoroczne trendy. Ich okulary to strzał w dziesiątkę. Wiemy, gdzie kupić podobne.

Wiele z nas skupia się w swojej stylizacji wyłącznie na ubraniach, tymczasem to modne akcesoria zwykle nadają nam odpowiedniego charakteru. Ci mistrzowie drugiego planu dbają o to, abyśmy wyglądały modnie i wpisywały się w kanony największych trendów. Razem z latem, przychodzi do nas czas okularów przeciwsłonecznych. W które modele warto zainwestować?  Te dwa to najgorętsze dodatki na sezon wiosnalato 2021. Pokochały je gwiazdy i największe trendsetterki. Gdzie je dostać?

Zobacz wideo Lata 60. w nowoczesnej stylizacji ze spódnicą

Najmodniejsze modele okularów przeciwsłonecznych na lato 2021. W które modele zainwestowały Julia Wieniawa i Jessica Mercedes?

Ten rok będzie należał do instagramowych filtrów. Czasami warto spojrzeć na świat przez kolorowe okulary, prawda? Takie małe pocieszenie, to zawsze jakiś plus. Nie może więc zabraknąć w naszej kolekcji okularów przeciwsłonecznych ze szkłami w najróżniejszych barwach tęczy. Jessica zdecydowała się na stonowany brąz, ale nie musimy na tym poprzestawać. Kwadratowa propozycja bez ramek to genialne nawiązanie do hippisowskich lat 70. Jeden z kultowych modeli dostaniecie w Bershce za 59,99 zł w kolorze błękitu i delikatnym motylkiem na boku.

 

okulary przeciwsłoneczneokulary przeciwsłoneczne prt sc bershka.com

Kolejną propozycją będą okulary ubrane w grube, owalne ramy. Możemy zdecydować się na stonowane barwy, lub pójść w nieco bardziej odważne klimaty. Zwierzęce wzory, pastele i kolorowe esy-floresy doskonale podkręcą stylizację i wprowadzą cię w iście wakacyjny nastrój. Jeśli właśnie tego modelu szukasz, dostaniesz go w Pull&Bear za 49,99 zł. W przypadku, gdy odwaga nie pozwala ci na takie szaleństwa, pozostań przy czerni. 

okulary przeciwsłoneczne Pull&Bearokulary przeciwsłoneczne Pull&Bear prt sc pull&bear.com

 

Ostatnim modelem będą tak zwane „szybkie oksy” – wiecie, o co z tym chodzi? Charakteryzują się wąską powierzchnią i szerokim zasięgiem. Często występują w wariancie z dodatkowym zdobieniem na boku. Ten właśnie model pokochała Julka Wieniawa, która często występuje w nich na swoich mediach społecznościowych. Dzięki nim stylizacja nabiera modowego charakteru, a my możemy poczuć się jak prawdziwe gwiazdy Hollywood. Dostaniecie je w Stradivariusie za 45,90 zł.

okulary przeciwsłoneczne Stradivariusokulary przeciwsłoneczne Stradivarius prt sc stradivarius.com

 
Więcej o: