Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła fanów swoimi modnymi klapkami. "Koszmarki"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie zdjęciem stylizacji, którą wybrała na podróż. Choć zestaw jest stylowy i bardzo modny, to zdania fanek i fanów są podzielowne. Nie wszystkim do gustu przypadły bowiem buty Małgosi.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie niewątpliwie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i może pochwalić się naprawdę sporym gronem fanów. Na instagramowym profilu, który prowadzi, zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Małgorzata Rozenek uważana jest przez wiele swoich fanek za jedną z lepiej ubranych kobiet w naszym kraju i te bardzo często inspirują się ubraniami czy dodatkami, w których pokazuje się żona Radosława Majdana. Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryje swojego zamiłowania do mody i najnowszych trendów, a niektóre z jej wyborów potrafią podzielić internautki oraz internautów. Podobnie jest i tym razem.

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych klapkach na lotnisku. Zdania fanów na temat jej butów są jednak podzielone

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną wybrała się w podróż, o czym poinformowała publikując zdjęcia z lotniska na swoim Instagramie. Uwagę fanek i fanów przykuła stylizacja, którą na tę okazję wybrała gwiazda. Małgorzata Rozenek postawiła bowiem na wygodę w niezwykle stylowym wydaniu. Na jej stylizację złożył się śmietankowy dres, torebka koszyk marki Chloe oraz brązowe klapki od Valentino. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na lotnisku. Jej stylizacja podzieliła fanów
 

Choć większość internautek oraz internautów była zachwycona zestawem, a w komentarzach pojawiło się sporo pytań o poszczególne elementy stylizacji, to buty nie wszystkim przypadły do gustu:

Małgoniu!!! Ładna stópka, a pogrążona w tak zabudowanym sandale siostry Basen... Koszmarki

- napisał jeden z fanów.

Cudownie Pani wyglada!
Świetny look
Zarąbisty look pani Małgorzato
Super outfit na podróż

- pisała reszta obserwatorów Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Więcej o: