Katarzyna Pakosińska opublikowała zdjęcie z córką! Nastolatka jest bardzo podobna do mamy

Katarzyna Pakosińska pokazała córkę. Gwiazda rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym, chociaż czasem decyduje się na wspólne zdjęcia z mężem. Tym razem zrobiła wyjątek w przypadku 18 letniej Mai. Na Instagramie zamieściła zdjęcie ze wspólnej przejażdżki samochodem. Fani od razu zauważyli podobieństwo obu pań.

Katarzyna Pakosińska pokazała zdjęcie z córką. Na Instagramie zamieściła wspólną fotografię z jazdy samochodem. 18 letnia Maja Antonina jest bardzo podobna do mamy. Zauważyli to fani, którzy postanowili skomentować post. Uwagę obserwatorów przykuł także pies, który jest członkiem rodziny i również załapał się na wspólne zdjęcie podczas drogi w nieznane.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka”

Córka Katarzyny Pakosińskiej ma już 18 lat! Jak wygląda?

Katarzyna Pokosińska pokazała córkę. Mimo, że na fotografii widzimy jedynie połowę jej twarzy, to fani od razu zauważyli podobieństwo do sławnej mamy. Nastolatka ma jasne włosy, ale uśmiech i oczy ewidentnie odziedziczyła po swojej rodzicielce. Na zdjęciu obie panie jadą samochodem, a po dodanych hasztagach możemy wnioskować, że wybrały się na wycieczkę. Obserwatorzy nie szczędzili również komplementów w kierunku młodego wyglądu artystki.

Jak siostry, a to z córką!
piękne i radosne dziewczyny
uśmiech i oczy te same

-komentowali.

 

Katarzyna Pakosińska pokazała jeszcze jednego członka rodziny. O kogo chodzi?

Na fotografii zamieszczonej w mediach społecznościowych widzimy też psa gwiazdy. Opis zdjęcia sugeruje, że jest to suka rasy wyżeł niemiecki. Widać, że obie panie są bardzo zżyte z tym wyjątkowym członkiem rodziny, ponieważ w opisie zdjęcia czytamy:

Tymczasem trzy dziewczyny dość spontanicznie...

Gwiazda "Kabaretu Moralnego Niepokoju" w swoim sercu ma również miejsce dla innej szczególnej osoby. Ważnym członkiem rodziny jest mąż artystki, gruziński dziennikarz Irakli Basilaszwili, z którym Katarzyna Pakosińska podejmuje emocjonujące wyzwania w programie Power Couple. 

 
Więcej o: