Marzena Rogalska w tęczowych włosach wspiera LGBT. "Nic mi do tego, kto z kim śpi, love is love"

Marzena Rogalska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w kolorowych włosach, a także fotografię tęczy. Dziennikarka w ten sposób wyraziła swoje wsparcie dla osób LGBT+. "Jak to pięknie napisała moja koleżanka - chrześcijanka, matka czwórki dzieci, żona, działaczka społeczna - nic mi do tego kto z kim śpi, love is love, moje serce jest otwarte dla każdego" - napisała.

Marzena Rogalska na początku roku zakończyła współpracę z Telewizją Polską. Dziennikarka przez 12 lat występowała na antenie "Pytania na śniadanie" i to właśnie tam zyskała sobie sympatię widzów z całej Polski. W lutym nieoczekiwanie oznajmiła, że odchodzi, a widzowie pogratulowali jej tej odważnej decyzji.

Zobacz wideo Marzena Rogalska. Jak ćwiczy i jak dba o swoją sylwetkę? Rozmawiamy na planie nowego show kulinarnego

Odkąd nie łączy ją umowa z żadną ze stacji, może swobodnie manifestować swoje poglądy polityczne, bez obawy o utratę stanowiska. W Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii opublikowała na Isntagramie post wspierający osoby nieheteronormatywne.

Marzena Rogalska wspiera osoby LGBT+

Na fotomontażu, który widzimy na profilu Rogalskiej, dziennikarka ma tęczową fryzurę. 

Mam tęczowe włosy (dzięki @torcik1990 za ten fotomontaż) oraz tęczę z Grójca (zdjęcie nr 2) i tym akcentem chciałam życzyć wszystkim dobrej nocy i w ogóle dobrego życia - wszystkim bez względu na orientacje seksualne

- napisała.

 

Następnie dodała, że dobro, równość i szacunek to wartości, jakie powinny być z nami codziennie, nie tylko z okazji takiego dnia jak Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii.

I jak to pięknie napisała moja koleżanka @mama_ela_kumpela - chrześcijanka, matka czwórki dzieci, żona, działaczka społeczna - 'nic mi do tego kto z kim śpi, love is love, moje serce jest otwarte dla każdego' Mam tak samo

- podsumowała. Fani podziękowali jej za ten szczery i pełen ciepła wpis i przyznali, że cieszą się, że w końcu może wyrażać swoje zdanie bez żadnych konsekwencji.

Tolerancja, szacunek, akceptacja i miłość! Najważniejszy jest człowiek i każdy ma prawo kochać i być kochanym bez względu na kolor skóry, orientację seksualną, poglądy i wyznanie. Każdy ma prawo być szczęśliwym człowiekiem

- skomentowała jedna z obserwatorek.

Więcej o: