Meghan Markle i książę Harry planują prezenty na trzecią rocznicę ślubu. Zaskakujący wybór?

Meghan Markle i książę Harry 19 maja świętować będą trzecią rocznicę ślubu. Jakie prezenty wręczą sobie z tej okazji? W zagranicznych mediach już pojawiły się spekulacje. Podobno małżeństwo szykuje dla siebie wyjątkowe i luksusowe podarunki.
Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Meghan Markle i książę Harry, po tym, jak zdecydowali się zrezygnować z pełnienia funkcji wysokich rangą członków rodziny królewskiej, od ponad roku mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Ich odejście z rodziny królewskiej odbiło się szerokim echem w światowych mediach, a ostatni wywiad, którego udzielili Oprah Winfrey jeszcze bardziej napiął ich relacje z pałacem Buckingham. Podczas rozmowy, Meghan Markle opowiedziała m.in. o tym, jak była traktowana przez rodzinę królewską, z jaką depresją musiała się mierzyć podczas pierwszej ciąży, a także, co było przyczyną podjęcia przez nich takiej decyzji. Podczas wywiadu, zdradziła również, że trzy dni przed oficjalną ceremonią, wymienili z Harrym przysięgi miłości podczas prywatnej ceremonii w ogrodzie, na terenie ich posiadłości:

Pobraliśmy się na trzy dni przed tym ślubem. Nikt tego nie wie. Zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy, że ten spektakl jest dla świata, a my chcemy związku tylko między sobą. Przysięgi złożyliśmy na naszym podwórku w obecności arcybiskupa Canterbury 

- powiedziała Meghan.

Meghan Markle i książę Harry planują prezenty na trzecią rocznicę ślubu. Co takiego sobie podarują?

Meghan Markle i książę Harry już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami i przywitają na świecie upragnioną córkę. Jednak zanim to nastąpi, czeka ich jeszcze jedna okazja do świętowania. 19 maja będą bowiem świętować trzecią rocznicę ślubu. Jak podaje magazyn "Hello!", Meghan i Harry planują z tej okazji podarować sobie wyjątkowe upominki. Choć nigdzie nie pojawiła się oficjalna informacja mówiąca o tym, co dokładnie planują sobie sprezentować, to "Hello!" sugeruje, że mogą zdecydować się na luksusowe wyroby skórzane, w ród których mogłyby się znaleźć luksusowe torby czy zegarki, których cena sięga nawet 9 tysięcy funtów.

Więcej o: