Kiedyś unikałyśmy go jak ognia, dziś ten manicure będzie hitem lata. Jak nosić czarne paznokcie?

Nie masz pomysłu na letni manicure? Ten kolor to największe zaskoczenie roku. Zwykle decydowałyśmy się na multikolor, tym razem postawimy na czerń. Te paznokcie będą hitem w 2021 roku!

Zwykle wiosenny i letni manicure kojarzy nam się z kolorowymi wzorkami i zmieniającą się paletą barw. Do tej pory stawialiśmy na różnorodność, ale z wielką premedytacją unikałyśmy wszelkiego rodzaju czerni. Ten rok jednak jest inny – pod wieloma względami, także modowymi. Lato i czerń? Nie mieści się w głowach, a jednak zdobywa serca coraz większej ilości osób. Zobaczcie, na jakie wariacje z jej dodatkiem powinnyśmy się zdecydować. Niektóre naprawdę zaskakują.

Zobacz wideo Sposoby na pielęgnację dłoni i paznokci. Jak wydłużyć odstęp między wizytami u manikiurzystki?

 Czarny manicure ma być hitem lata! Na jakie wzory postawić?

Czarny manicure w letnim wydaniu to ogromne zaskoczenie dla wielu z nas. Mimo to coraz większa liczba kobiet decyduje się na niego i z wielką dumą prezentuje na swoich paznokciach. Mroczne kolory zwykle rzucałyśmy w kąt od razu, gdy pierwsze promienie słońca dotykały naszych twarzy. Tym razem będzie inaczej. Elegancki i zachowawczy kolor doskonale dopasuje się do każdego typu stylizacji.

 

Często decydujemy się także na czerń w formie matu. Jest bardziej zachowawczy i nie rzuca się w oczy tak bardzo jak te z satynowym wykończeniem. Aby osiągnąć tego typu efekt, będziesz musiała zastosować odpowiednie, matowe lakiery.

 

Możemy także zdecydować się na połączenie obu tych modeli, przeplatając przez paznokcie na zmianę mat i satynę. Dzięki temu uzyskujemy idealny balans, który tworzy niezwykle elegancki efekt.

 

W tym roku stawiamy także na wiele przeróżnych wzorów. W czarnym wydaniu spotkamy się zwykle z delikatnymi kreskami lub frenchem w nowym wydaniu. Często także decydujemy się na linie, które tworzą obrysy ludzkich postaci. A dla fanek minimalizmu proponujemy półprzezroczystą bazę przeplataną przez czarne „ciapki”. Świetnym pomysłem będzie także stworzenie imitacji nocnego nieba, ozdabiając płytkę białymi gwiazdkami i księżycami.

 
 
Więcej o: