Ariana Grande została mężatką! Ukryła ceremonię przed mediami, świętując w gronie najbliższych osób

Ariana Grande wyszła za mąż! Piosenkarka ukryła ceremonię zaślubin przed mediami, aby świętować w gronie najbliższych osób. Wybrankiem jest Dalton Gomez, z którym artystka jest związana od ponad roku. Skromna uroczystość odbyła się w weekend majowy w Kalifornii.

Ariana Grande jest mężatką! Ukryła ślub i skromną uroczystość przed mediami, aby w gronie najbliższych cieszyć się radosną nowiną. Ze swoim wybrankiem Daltonem Gomezem, piosenkarka jest związana od nieco ponad roku. Zaręczyny odbyły się w grudniu. Jak podaje zagraniczna prasa, młodzi złożyli przysięgę w gronie niespełna 20 osób. Czym zajmuje się mąż piosenkarki i jak wyglądała uroczystość?

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Ariana Grande wzięła ślub! Kim jest jej mąż? 

Ariana Grande wyszła za mąż za Daltona Gomeza, z którym związana jest nieco więcej niż rok. Zaręczyny przyjęła w grudniu, pokazując na Instagramie pierścionek z perłą i brylantem. Mąż artystki to według doniesień mediów przedstawiciel nieruchomości, który nie jest związany z show biznesem. Od urodzenia mieszka w Kalifornii i obecnie ma 26 lat. Jest dwa lata młodszy od zakochanej w nim piosenkarki. Wcześniej artystka spotykała się m.in z Grahamem Phillipsem i Jordanem Viscomi. Od 2012 do 2014 była w związku z Jai'em Brooksem z grupy The Janoskians, a później poznała Big Seana.

 

Ariana Grande ukryła ślub przed mediami! Jak wyglądała uroczystość?

Ariana Grande i Dalton Gomez wzięli ślub w weekend majowy. Według doniesień zagranicznej prasy i informatorów wiemy, że uroczystość miała charakter symboliczny i obejmowała zaledwie 20 osób. Odbyła się w posiadłości artystki w Montecito (Kalifornia). To wyjątkowe miejsce do życia piosenkarka zakupiła w czerwcu od światowej dziennikarki Ellen DeGeneres. Źródła mówią, że kosztowało ją to 6,57 milionów dolarów. Przysięga składana przez młodych miała mieć niestandardowy charakter, a sam ślub przebiegał w nieformalnej atmosferze i nie był ślubem kościelnym. 

 

Nie tylko Ariana Grande wzięła ślub w tajemnicy. Polskie gwiazdy również to ukrywały!

Gwiazdy nie zawsze decydują się na ślub w blasku fleszy. Przykładów możemy szukać również w polskim show biznesie. W 2018 roku Doda ukryła nie tylko swój związek, ale i całą ceremonię zaślubin z wieloletnim przyjacielem, Emilem Stępniem. Na taki gest zdecydował się także dziennikarz Marcin Prokop i jego żona Maria Prażuch, a także wokalistka Sylwia Grzeszczak i muzyk Liber. 

Więcej o: