Shazza to jedna z największych gwiazd lat 90. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

Shazza, czyli Magdalena Pańkowska, była jedną z największych gwiazd disco polo lat 90. Ostatnio wokalistka udzieliła wywiadu telewizyjnego, w którym opowiedziała, jak obecnie wygląda jej życie.
Zobacz wideo W "Disco Relax" odpalili bombę. Co było pierwszym hitem?

W ostatnich latach 53-letnia wokalistka rzadko pojawia się w telewizji. Niedawno jednak udzieliła wywiadu na antenie Polsat News. W programie "Raport" Shazza opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie w czasie pandemii. 

Shazza to jedna z największych gwiazd lat 90. Czym się teraz zajmuje?

Shazza w ostatnich miesiącach pracowała głównie nad nowym materiałem, a także zaangażowała się w nową pasję, czyli malowanie obrazów. Poza tym, jak zdradziła, w ubiegłym roku zmagała się z problemami zdrowotnymi. 

Ostatnio dla mnie los nie był przychylny. Owszem maluję, ale u progu 2019 roku pojawiło się w moim życiu takie pewne małe zawirowanie zdrowotne [...]. W tym miejscu chciałam podziękować całej kadrze medycznej, która opiekuje się pacjentami covidowymi i nie tylko. Nie chorowałam na COVID-19, bo jestem zaszczepiona już. Na pewno na oddziałach medycznych nie leżą statyści, jeśli by tak było, to się zastanawiałam kiedyś, oczywiście pół żartem, pół serio, kiedy byłyby castingi

 - wyznała. Shazza nie ukrywa, że czeka na moment, kiedy obostrzenia zostaną zdjęcie i będzie mogła ruszyć w trasę. - Tęsknię za spotkaniami z fanami, koncerty są moją pasją, ale przede wszystkim zawodem, który daje mi w miarę godnie żyć. Ta praca została absolutnie zawieszona, ponad 1,5 roku istnieję bez pracy.

Shazza to jedna z największych gwiazd lat 90. Jak obecnie wygląda?

Shazza, czyli Magdalena Pańkowska, to polska wokalistka, królowa disco polo lat 90. Znana z hitów takich jak "Egipskie noce" i "Bierz co chcesz". Czterokrotnie zdobyła złotą i dwukrotnie platynową płytę. Poza tym kilkukrotnie wystąpiła w serialach i filmach, była również gospodynią programów rozrywkowych.

 

Magdalena Pańkowska ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Karierę muzyczną rozpoczęła pod koniec lat 80. Początkowo była wokalistką w zespole Toy Boys. Karierę solową rozpoczęła w 1992 roku, w 1993 roku wydała swoją pierwszą solową kasetę "Sex Appeal". Największym sukcesem wokalistki był album "Egipskie noce", na którym znalazły się przeboje "Bierz co chcesz", "Tak bardzo zakochani" i "Miłość i zdrada". Płyta zdobyła status platynowej i była najlepiej sprzedającym się albumem w karierze piosenkarki. Zobaczcie, jak teraz wygląda 53-letnia wokalistka:

Jak dzisiaj wygląda gwiazda lat 90.?Jak dzisiaj wygląda gwiazda lat 90.? screen: Raport Polsat News

Może cię także zainteresować:

Więcej o: