Horoskop dzienny - 20 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 maja. Tym razem liczysz na szczęście, czy może raczej przewidujesz kilka pechowych zdarzeń? Przekonaj się, co mają do powiedzenia gwiazdy i poznaj swoje przeznaczenie na czwartek.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś poczujesz, że świetnie panujesz nad swoim życiem i nic nie wymknie się spod kontroli. Uda Ci się wyjaśnić niejedną sprawę, a przy okazji uporządkujesz to, z czym od pewnego czasu masz problem. Nie daj się wyprowadzić z równowagi i podejmować decyzji za siebie, bo przecież sama/sam wiesz, co dla Ciebie najlepsze.

Horoskop dzienny – Byk

Byki wykażą się dzisiaj przesadną wrażliwością. Możliwe, że pewną błahostkę rozdmuchasz do niebotycznych rozmiarów, opowiadając o niej jak o prawdziwym dramacie. Ludzie z pracy będą Cię mieli serdecznie dość i odetchną z ulgą, gdy rozejdziecie się do domów. Postaraj się chociaż nie wyładowywać swojej frustracji na domownikach.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Rozwiązanie pewnego problemu, a także łatwość, z jaką uda Ci się go dokonać, będzie dla Ciebie ogromnym zaskoczeniem. Czwartek przyniesie też wiele pozytywnych informacji. Staraj się zrobić wszystkie swoje sprawy po kolei, nie odkładając niczego na później, bo możesz niepotrzebnie narobić sobie kłopotów.

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny – Rak

Dziś uda Ci się zrobić coś zdecydowanie lepiej niż Twoi współpracownicy. Choć wiele osób będzie Ci gratulować osiągnięć, znajdą się i takie, które nie poradzą sobie z zazdrością. Pamiętaj, by nie wytykać innym błędów publicznie, a dyskretnie zaproponować pomoc – wtedy unikniesz niepotrzebnych konfliktów.

Horoskop dzienny – Lew

W ten czwartek czeka Cię sporo niespodzianek, które niekoniecznie muszą Ci się spodobać. Przynajmniej jedna z nich zmusi Cię do błyskawicznego podjęcia niezwykle istotnej decyzji. Bardzo możliwe, że utracisz coś, na czym bardzo Ci zależy.

Horoskop dzienny – Panna

Kiedy się obudzisz, szybko dojdziesz do wniosku, że brakuje Ci energii. Choć zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, odzyskanie przytomności umysłu stanie się dla Ciebie nie lada wyzwaniem. Postaraj się skupić wyłącznie na sprawach niecierpiących zwłoki, by niczego niechcący nie popsuć.

Horoskop dzienny – Waga

Twoje dokonania zostaną dzisiaj docenione. Po raz pierwszy usłyszysz pozytywne komentarze na temat wykonanej przez Ciebie pracy. Niewykluczone, że otrzymasz propozycję, która może na zawsze odmienić Twoje życie. Nie pozwól, by strach Cię sparaliżował, zwłaszcza jeśli możesz wreszcie zrealizować swoje marzenia.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny – Skorpion

Ten czwartek postanowisz spędzić zupełnie inaczej niż dotychczas. Spojrzysz na sprawy zawodowe nieco inaczej niż zazwyczaj, a po pracy udasz się na spacer, jako że już dawno nie korzystałaś/korzystałeś ze świeżego powietrza. Nie wierz osobom spod znaku Barana i Raka, ponieważ mogą mieć wobec Ciebie nieszczere zamiany.

Horoskop dzienny – Strzelec

Ten dzień upłynie Ci pod znakiem kluczowego wyboru. Podejmowana decyzja może być związana z Twoim życiem prywatnym, a także z pracą. Postaw na komunikację, a na pewno łatwiej będzie Ci się dogadać z nieznajomymi.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ten czwartek sprawi, że będziesz mogła/mógł wziąć udział w bardzo licznych spotkaniach, których raczej się nie spodziewałaś. Bardzo możliwe, że natrafisz na ślad kogoś, kto już dawno temu przepadł bez wieści.

Horoskop dzienny – Wodnik

Czwartek zmusi Cię do roboty. Wykorzystaj aktywnie czas i niczym się nie przejmuj. Jeśli rozładujesz napięcie, będzie Ci znacznie lepiej. Sprawdź, czy Twoi bliscy znajomi nie potrzebują pomocy. Wielu z nich traktuje Cię jak prawdziwy autorytet – nie zmarnuj tego!

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Ryby

Interesujące wydarzenie pozwoli Ci wreszcie odetchnąć piersią i poczuć, że naprawdę żyjesz. Nie musisz się martwić, że coś Ci nie wyjdzie, ponieważ będziesz miała dobrych ludzi. Zajmij się obserwacją wszystkiego, co Cię otacza, bo w przyszłości może Ci się to przydać.

Więcej o: