Naomi Campbell ma dziecko! 50-letnia supermodelka została mamą. Zamieściła zdjęcie na Instagramie

Naomi Campbell została mamą! Supermodelka pochwaliła się zdjęciem i ku zaskoczeniu wszystkich oznajmiła, że ma dziecko. Fani są w szoku, ponieważ nikt nie zauważył ciążowego brzuszka. Gwiazda zdradziła także płeć maleństwa. Ojciec niemowlęcia nadal pozostaje nieznany.

Naomi Campbell powiększyła rodzinę. 50-letnia gwiazda opublikowała zdjęcie, które jednoznacznie wskazuje na to, że została mamą. Zaskoczeni fani od razu zaczęli gratulować modelce, nie kryjąc jednak zaskoczenia. Naomi Campbell nie chwaliła się ciążowym brzuszkiem, niewiele wiadomo też na temat jej obecnego związku. Szczęśliwa mama zdradziła również płeć dziecka. Co o nim wiemy?

Zobacz wideo Tak trenują polskie modelki

Naomi Campbell jest mamą! Jej dziecko to chłopiec, czy dziewczynka?

Naomi Campbell opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym widzimy, jak w czułym geście trzyma położone na jej dłoniach stopy niemowlęcia. Supermodelka opatrzyła fotografię wzruszającym wpisem. 

To piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na jej matkę. Jestem zaszczycona, że ??mam tę delikatną duszę w moim życiu, nie ma słów, aby opisać trwającą całe życie więź, którą teraz dzielę z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości.
 

Z pierwszego zdania możemy wnioskować, że noworodek, to córeczka. Póki co, nie znamy jej imienia, ale najważniejszy jest fakt, że gwiazda wydaje się być ogromnie szczęśliwa. Tajemnicą pozostaje również fakt, kto jest ojcem dziecka. Modelka w ostatnim czasie nie pokazywała się publicznie z żadnym mężczyzną.

Naomi Campbell została mamą! Kto jest ojcem?

Naomi Campbell skończyła 50 lat i nikt nie podejrzewała, że zdecyduje się na późne macierzyństwo, a jednak. Supermodelka wydaje się być bardzo szczęśliwa i wygląda na to, że była to jej świadoma decyzja. Fani są zaniepokojeni faktem, że ciążowy brzuch gwiazdy nie został uchwycony przez paparazzich, a sama celebrytka nie ogłosiła radosnej nowiny światu. Jedynie na początku 2021 roku zamieściła wpis, w którym oznajmiła, że ten rok będzie niesamowity. 

Nieznany pozostaje także ojciec dziecka. Naomi Campbell w przeszłości była związana m.in z Adamem Claytonem i Flavio Briatore. W mediach chętnie mówiła o tym, że myśli o posiadaniu dzieci, nie wykluczając adopcji, lub in vitro. Fani sugerują, że możliwe iż gwiazda zdecydowała się na pomoc surogatki, co w Stanach Zjednoczonych jest całkowicie legalne i powszechnie praktykowane. 

Więcej o: