Grażyna Wolszczak porównana do Jennifer Lopez. "Nie będę ściemniać, że natura, że geny wyłącznie"

Grażyna Wolszczak podzieliła się na Instagramie zdjęciem, które zrobiło furorę wśród jej obserwatorek oraz obserwatorów. Aktorka zdradziła pod postem, jaki jest sekret jej fantastycznego wyglądu. - Nie będę ściemniać, że natura, że geny wyłącznie, a włosy na słońcu same się rozjaśniły - czytamy.
Zobacz wideo Grażyna Wolszczak walczyła z pocovidowym wypadaniem włosów

Grażyna Wolszczak to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Sympatię widzów zyskała m.in. rolami w takich serialach, jak "07 zgłoś się", "Matki, żony i kochanki" czy "Na Wspólnej", gdzie wciela się w Barbarę Brzozowską od 2003 roku. Ku uciesze fanek oraz fanów, aktorka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, a na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 67 tys. osób, regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Grażyna Wolszczak jest jedną z tych kobiet, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca swoim świetnym wyglądem oraz kondycją fizyczną. Jaki jest tego sekret?

Grażyna Wolszczak zachwyciła fanów na Instagramie: "Siostra Jennifer Lopez". Co robi aktorka, że tak świetnie wygląda?

Grażyna Wolszczak opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie, które jakiś czas temu pokazała na swoim profilu makijażystka gwiazdy. Fotografia zrobiła prawdziwą furorę wśród fanek i fanów, a wiele z nich porównało ją do Jennifer Lopez. W poście na swoim profilu, Grażyna Wolszczak postanowiła zdradzić, w jaki sposób dba o swój wygląd. 

-Najprzyjemniejszy komentarz do tego zdjęcia, które obiegło sieć: "siostra Jennifer Lopez!" Wow! Dzięki!!! I mnóstwo pytań, jakim cudem tak wyglądam. Odpowiedzi mogą być dwie i obie prawdziwe. Odp nr 1. Ja tak nie wyglądam! Zwłaszcza rano! JLo też nie, zapewniam Was! Dopiero kiedy godzinkę popracują nade mną np. @annawrzodakmakeup i @bartekjanuszhair - każda z Was błyskawicznie wypięknieje, słowo! Odp nr 2. Tak! Ja tak właśnie wyglądam! Nie będę ściemniać, że natura, że geny wyłącznie, a włosy na słońcu same się rozjaśniły (jak tłumaczyła się nauczycielom w podstawówce moja przyjaciółka, która wylała sobie na głowę butelkę wody utlenionej) A wyglądam tak dzięki regularnej opiece @dr.martatazbir. I to jest chyba słowo klucz: regularnie! Jadąc do Wrocławia lub Poznania wstępuję do Łodzi na zabieg (twarz lub ciało) który pobudza mój własny kolagen do pracy: falą radiową, akustyczną, laserem czy mezoterapią. Starzeję się, jak każdy, tylko że wolniej. Doktoressa robi cały plan terapeutyczny i delikatnie, nie zmieniając rysów twarzy (mój ulubiony termin "baby- botoks") pomaga zachować świeżość tak długo jak się da - napisała aktorka.

 

Pod postem, który udostępniła Grażyna Wolszczak pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

Wyglądasz bosko!
Od zawsze i na zawsze PIĘKNA
Przepięknie Pani wygląda, tak promiennie. I cieszę się, że nie ściemnia Pani, że to dieta zmieniająca rysy twarzy. Bo po co? Kosmetologia i medycyna estetyczna to cuda, jeśli są robione z umiarem. A Pani robi to dobrze
Piekniejsza od JLo
Wow Grażynka! Wyglądasz obłędnie pięknie! 

- czytamy.

Więcej o: