Te gwiazdy późno zdecydowały się na macierzyństwo. Wśród nich m.in Naomi Campbell, Janet Jackson i Halle Berry

Naomi Campbell w wieku 50 lat została mamą. Bywa, że gwiazdy decydują się na dziecko w późnym wieku. Nie tylko za granicą, bo i w polskim show biznesie mamy przykłady pań, które zostały mamami po 40-stce. Które celebrytki zaskoczyły swoich fanów późnym macierzyństwem? Wśród nich m.in Janet Jackson i Halle Berry.

Naomi Campbell zdecydowała się na dziecko w wieku 50 lat. Podobnie, jak inne gwiazdy, również ze świata polskiego show biznesu. Późne macierzyństwo nadal budzi skrajne emocje i bywa, że fani czują się tym faktem mocno zaskoczeni. Obecnie ciąża po 40-stce nie stanowi już tak wielkiego zagrożenia dla dzieci, oraz ich mam, a dojrzałe gwiazdy chętnie prezentują ciążowe brzuszki i wyglądają kwitnąco. Które gwiazdy mogły cieszyć się późnym macierzyństwem?

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankę

Naomi Campbell, Halle Berry i Janet Jackson. Dojrzałe i szczęśliwe mamy

Naomi Campbell zadziwiła świat, kiedy oznajmiła na Instagramie, że została mamą małej córeczki. Nikt się tego nie spodziewał, zwłaszcza, że modelka nie pokazywała ciążowego brzucha. Jej decyzja wzbudziła wiele kontrowersji, zwłaszcza, że ojciec pozostaje nieznany, a gwiazda skończyła 50 lat. W podobnym wieku była Janet Jackson, kiedy na świecie pojawił się jej syn. Artystka miała wtedy 51 lat i ciąża przebiegła bez komplikacji. Halle Berry natomiast, urodziła córkę Nahlę Arielę nieco wcześniej, miała 42 lata. W wieku 46 lat pojawił się jej syn, Maceo. 

Piosenkarki zapragnęły mieć dzieci po 40-stce. Niestety, nie każda z nich urodziła

Bywa, że gwiazdy decydują się na ciążę po 40-stce licząc się z zagrożeniem, które może wystąpić ze względu na późny wiek. Tak było w przypadku piosenkarki Gwen Stefani, która postanowiła mieć dziecko po raz kolejny w wieku 47 lat. Wokalistka poroniła w zaawansowanej ciąży, jednak udało jej się wcześniej zostać mamą trójki wspaniałych dzieci. Szczęśliwe zakończenie ciąży przeżyła natomiast Celine Dion, która dzięki metodzie in vitro szczęśliwie została mamą bliźniąt. Miała wtedy 43 lata i 15 letniego już syna. 

Polskie gwiazdy, które zdecydowały się na późne macierzyństwo. Magiczna liczba 43?

O późnym macierzyństwie odważnie mówią też polskie gwiazdy. Dziś są mamami i mimo dojrzałego wieku wyglądają i czują się fantastycznie. Małgorzata Kożuchowska swojego syna Franciszka powitała na świecie mając 43 lata. W tym samym wieku była piosenkarka, Urszula, jednak był to jej już drugi potomek. Magiczna liczba 43 lat to także szczęśliwy numer Agnieszki Mociąg, Katarzyny Glinki i Katarzyny Warnke. W tym roku show biznes żyje ogromnym szczęściem Małgorzaty Rozenek Majdan, która swojego syna Henryka urodziła w wieku 42 lat i nie jest to jej pierwszy potomek, ale za to pierworodny jej partnera, Radosława Majdana. Celebrytka otwarcie mówi o metodzie in vitro, wydała na ten temat również książkę. 

Więcej o: