Manicure dla minimalistek? Ten kolor może was zaskoczyć! Ma być hitem na lato 2021

Minimalistyczny manicure zwykle kojarzy się nam z kolorami nude i delikatnymi wzorami. W tym roku postawimy na bardziej wyraziste rozwiązania. Złote paznokcie będą hitem lata. Jak je stylizować?

Zadbane dłonie i paznokcie to domena kobiecości. Dzięki nim czujemy się pewne siebie, a każdy nowy wzór staje się dla nas małym dziełem sztuki. Ten rok jest zupełnie inny niż poprzednie, także dla świata trendów. Zwykle latem i wiosną decydowałyśmy się na multikolorowość, która zatrzymywała się w ramach delikatnych pasteli i soczystych owoców, a czernie, srebra i złoto dedykowałyśmy sylwestrowym chwilom. Tym razem będzie zupełnie inaczej. Złoty manicure to hit na sezon wiosna – lato 2021. Jak je stylizować i na jakie wzory postawić?

Zobacz wideo Sposoby na pielęgnację dłoni i paznokci. Jak wydłużyć odstęp między wizytami u manikiurzystki?

Złoty manicure ma być hitem na wiosnę i lato 2021. Na jakie wzory postawić?

Złote paznokcie kojarzymy zwykle z sylwestrem. To właśnie w takich sytuacjach pozwalamy sobie na manicure'owe szaleństwo i do rana bawimy się dumnie prezentując lśniący look. Tym razem to wiosna i lato staną się nosicielami paznokciowego olśnienia. Złoto, choć bardzo rzucające się w oczy, stanie się sposobem na nieoczywisty minimalizm i szyk. Możemy zdecydować się na delikatne wzorki lub postawić na nieco bardziej odważne tony. Nie poleca się jednak w tym przypadku jednolitości koloru – nie chcemy przecież wyglądać jak cyborg.

 

Coraz częściej na Instagramie oglądamy boskie zdjęcia paznokci przeplatanych przez delikatne, złote kreski. Łączymy je z bielą, pastelowymi odcieniami różnych barw oraz czernią. To od nas zależy, w jaki sposób chcemy przemycić do naszego stylu królewskie tony. W tym roku bardzo modny jest french w nowym wydaniu. Zapomnij o tradycyjnych połączeniach bieli i przezroczystości. Złoto stanie się idealną alternatywą dla klasyków. Możemy także postawić na połączenie złota z wiosennymi wzorami, np. ze stokrotkami lub delikatnymi liniami tworzącymi zarys roślin, a także stworzyć iluzję rozlania lakieru, malując nieregularne ciapki na kolorze bazowym.

 
 
Więcej o: