Conchita Wurst po spektakularnej metamorfozie. Jak teraz wygląda? Jest nie do poznania

Thomas Neuwirth, który podczas Eurowizji w 2014 roku dał się poznać światu jako Conchita Wurst, przeszedł spektakularną metamorfozę. Teraz coraz rzadziej można zobaczyć go w długich włosach czy mocnym scenicznym makijażu. Jak wygląda obecnie?
Zobacz wideo Wywiad z Tomem "Conchitą" Wurst

Conchita Wurst, a właściwie Thomas Neuwirth to 32-letni austriacki wokalista oraz drag queen, który zyskał międzynarodową sławę wygrywając Konkurs Eurowizji w 2014 roku. Już od początku swojej medialnej kariery, wzbudzał wśród widzów skrajne emocje i mówił o nim cały świat. Podobnie jak wielu innych artystów, również Thomas Neuwirth nieustannie zaskakuje swoimi metamorfozami. Kiedyś jego wizerunek kojarzył się z długimi włosami, brodą, mocnym makijażem i strojnymi sukniami. Dziś wygląda natomiast zupełnie inaczej. 

Conchita Wurst po spektakularnej metamorfozie. Jak teraz wygląda? 

Thomas Neuwirth aktywnie prowadzi swoje konto Conchita Wurst na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się swoją twórczością, a także metamorfozami. Nie da się bowiem ukryć, że artysta uwielbia bawić się swoim wizerunkiem. W 2019 roku Thomas Neuwirth zapowiedział, że rozdziela postać Conchity Wurst i zaczął wydawać muzykę po prostu jako "WURST", dzięki czemu mógł pozwolić sobie na bardziej męską formę scenicznej ekspresji. 

 

Od ponad roku artysta częściej pokazuje się w krótkich, niż w długich włosach i zwykle bez makijażu. Obecnie ma czarne, krótko obcięte włosy, kiedy nie wkłada szpilek, masywnej biżuterii i rezygnuje z makijażu, jest wręcz nie do poznania.

 

Kiedy natomiast wychodzi na scenę, nadal wyraża się w charakterystyczny dla siebie sposób, zakładając strojne suknie, szpilki czy mocny makijaż. Nie da się ukryć, że metamorfoza, którą przeszedł jest zaskakująca. Co myślicie o takiej zmianie? Podoba się wam, czy byliście raczej za poprzednią wersją Conchity Wurst?

 
Więcej o: