24-latka upozorowała ślub, żeby ukarać byłego chłopaka. Zatrudniła aktora, który udawał pana młodego

Biała suknia, welon, sesja ślubna i wesele. 24-letnia studentka zarządzania z Frankfurtu udawała, że wychodzi za mąż, tylko po to, żeby ukarać byłego chłopaka. Do intrygi, jaką wówczas uknuła, przyznała się woim obserwatorom na TikToku.

"Przypomniało mi się, jak udawałam, że wychodzę za mąż i wzięłam udział w sesji ślubnej, tylko po to, żeby odegrać się na moim byłym" - napisała 24-letnia Sarah Vilard na swoim profilu na TikToku. Dziewczyna w 2019 roku rozstała się ze swoim byłym chłopakiem, ale zamiast pogrążać się w rozpaczy po zerwaniu, postanowiła sfałszować sesję ślubną. Chciała w ten sposób wzbudzić zazdrość w swoim ex.

Zobacz wideo Czy na wesele można zaprosić nieograniczoną liczbę osób, jeśli wszyscy będą zaszczepieni?

24-latka upozorowała wesele

Trzy miesiące po rozstaniu Sarah wprowadziła w życie, starannie przygotowany plan swojego udawanego wesela. Zatrudniła nawet aktora, który udawał pana młodego. Parę sfotografowano podczas inscenizowanego przyjęcia weselnego w luksusowej willi, ale to nie wszystko. 24-latka zaprosiła na wydarzenie swoich znajomych, którzy wczuli się w rolę weselnych gości. 

24-latka udawała, że wyszła za mąż24-latka udawała, że wyszła za mąż sarahvilard/TikTok

Intryga zadziałała. Były chłopak studentki napisał do niej wiadomość już następnego dnia po publikacji zdjęć.

Dowiedział się z Instagrama i następnego dnia wysłał mi SMS-a. Myślał, że go zdradzałam, kiedy byliśmy razem

- wyznała użytkowniczka TikToka.

OBeautiful,Wedding,Inscription,Just,Married.,Close-up,Beauty,Placard.,Bridal,AndPanna młoda zdradziła, jak wyprawiła tanio wesele. Dekoracje z Ikei to dopiero początek

Następnie dodała, że przyszedł do jej domu i chciał z nią porozmawiać, ale powiedziała, że nie jest zainteresowana. Skomplikowany plan przyniósł jej tak wielką satysfakcję, że po sukcesie całkowicie wymazała mężczyznę ze swojego życia.

Zablokowałam go wszędzie, ustawiłam swój profil jako prywatny i usunęłam zdjęcia. Jestem teraz singlem i bardzo się z tego cieszę. Cieszę się, że mogę skupić się na sobie 

- mówi. Dla wielu osób fakt, że Sarah wydała tak dużo pieniędzy na fałszywy ślub, okazał się szokujący. 

Prezent na ślub musi sprawić radość. Zdjęcie ilustracyjnePodatek od prezentów ślubnych i komunijnych. Kogo obowiązuje i czy każdy musi go płacić?

Więcej o: