Jak wyglądają bohaterowie serialu "Przyjaciele" po 27 latach? Kto zmienił się najbardziej?

Kultowy serial "Przyjaciele" po 27 latach od premiery pierwszego odcinka, spektakularnie powróci na ekrany telewizorów. Już wkrótce w sieci pojawi się wyjątkowy odcinek "Friends: The Reunion". Jak obecnie wyglądają aktorzy i kto zmienił się najbardziej?
Zobacz wideo "Friends: The Reunion". Zwiastun nowego epizodu serialu "Przyjaciele"

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer oraz Matthew Perry spotkali się na planie serialu "Przyjaciele" w 1994 roku. W tym roku mija już 27 lat od premierowej emisji pierwszego odcinka tego kultowego serialu. Aktorzy grający główne role szybko osiągnęli ogromną popularność zarówno w kraju, jak i za granicą. Każde 10 sezonów serialu "Friends" cieszyło się ogromną popularnością, a ostatni odcinek, który wyemitowano 6 maja 2004 roku, obejrzało aż 51 milionów widzów. Co więcej, mimo upływu lat, produkcja nieustannie cieszy się niebywałym zainteresowaniem, a losy serialowych przyjaciół śledzą obecnie również młodsze pokolenia.

Serial "Przyjaciele" powraca po 27 latach. Jak teraz wyglądają główni bohaterowie? Bardzo się zmienili?

Na powrót serialu "Friends" przez wiele lat czekały miliony fanów na całym świecie. Po wielu spekulacjach na temat powrotu aktorów na plan, a następnie miesiącach oczekiwać, już wkrótce w sieci pojawi się wyjątkowy odcinek "Friends: The Reunion". To gratka nie tylko dla miłośników serialu, lecz także odtwórców głównych ról, którzy nie kryli podekscytowania i wzruszenia powrotem na plan filmowy. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry pojawili się razem na okładce "People", a także opowiedzieli w rozmowie z magazynem o swoich wrażeniach po powrocie na plan. 

Zalało mnie 10 lat niezastąpionych wspomnień

- powiedziała Courteney Cox.

To zabawne, kiedy się spotykamy, to jakby czas się zatrzymał. Rozpoczynamy dokładnie tam, gdzie skończyliśmy

- dodał Matt Le Blanc.

Bardzo zmienili się na przestrzeni tych lat?

 
Więcej o: