Książę Filip był przeciwny związkowi Harry'ego i Meghan. Co powiedział wnukowi?

Mimo że związek Harry'ego i Meghan od początku wzbudzał spore kontrowersje, królowa Elżbieta II zgodziła się na ich ślub. Jedna książę Filip nie uważał początkowo, że jest to dobra decyzja. Po latach okazało się, że mąż królowej próbował ostrzec wnuka.

Meghan Markle i książę Harry już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami i przywitają na świecie upragnioną córkę. Jednak zanim to nastąpi, czeka ich jeszcze jedna okazja do świętowania. 19 maja będą bowiem świętować trzecią rocznicę ślubu. W związku z tym w mediach przypominane są różne historie z początków ich znajomości.

Zobacz wideo Ostatni dzień Harry'ego i Meghan w Afryce:

Książę Filip był przeciwny związkowi Harry'ego i Meghan. Co powiedział wnukowi?

Mimo że związek Harry'ego i Meghan od początku wzbudzał spore kontrowersje, królowa Elżbieta II zgodziła się na ich ślub. Jedna książę Filip nie uważał, że jest to dobra decyzja. Po latach okazało się, że mąż królowej próbował ostrzec wnuka.

Ostatecznie książę Filip, podobnie jak inni członkowie rodziny, zaakceptował wybór wnuka. Początkowo jednak nie był entuzjastą jego relacji z Meghan Markle. Tuż przed ślubem Filip odbył poważną rozmowę z Harrym. Jak poinformował jakiś czas temu brytyjski tabloid "Sunday Times", w jej trakcie padły słowa:

Z aktorkami można się umawiać, ale nie żenić.

Głośny wywiad Harry'ego i Meghan

Meghan Markle i książę Harry, po tym, jak zdecydowali się zrezygnować z pełnienia funkcji wysokich rangą członków rodziny królewskiej, od ponad roku mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Ich odejście z rodziny królewskiej odbiło się szerokim echem w światowych mediach, a ostatni wywiad, którego udzielili Oprah Winfrey jeszcze bardziej napiął ich relacje z pałacem Buckingham. Podczas rozmowy, Meghan Markle opowiedziała m.in. o tym, jak była traktowana przez rodzinę królewską, z jaką depresją musiała się mierzyć podczas pierwszej ciąży, a także, co było przyczyną podjęcia przez nich takiej decyzji.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: