Lara Gessler wyszła z mężem na randkę pierwszy raz od porodu. "Wreszcie można było się wyszykować"

Lara Gessler z okazji imienin wybrała się z mężem na randkę. Młoda mama zdradziła, że jest to pierwszy raz odkąd Nena przyszła na świat, kiedy wychodzą z domu tylko we dwoje. Nic dziwnego, że wybrała na tę okazję oszałamiającą stylizację. "Milion dolarów" - zachwycali się fani.

Lara Gessler doskonale wie o tym, że w życiu młodych rodziców, dziecko jest zawsze na pierwszym planie. Zarówno ona, jak i Piotr Szeląg każdą wolną chwilę poświęcają córce. Wczoraj pierwszy raz odkąd Nena przyszła na świat, zrobili wyjątek i wybrali się na romantyczną randkę we dwoje, żeby świętować imieniny Lary. 

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Lara Gessler i Piotr Szeląg wybrali się na randkę

Z okazji moich imienin - Lary 18 Maja - rodzice mieli wczoraj randkę.  Pierwszą, prawdziwą randkę odkąd Nena się urodziła. Wreszcie można było się wyszykować i pójść wieczorem do restauracji. Cudo! Serdecznie polecam wszystkim, bo umordowany rodzic, to żaden powód do dumy

- napisała Lara Gessler i załączyła zdjęcie swojej obłędnej stylizacji na tę okazję. Kolorowa sukienka maksi z odkrytymi ramionami i wycięciami na plecach doskonale komponowała się z rudymi kowbojkami, które dodały stylizacji charakteru.

 

Pod komentarzem jednej z mam dodała, że udało im się to dopiero po 7 miesiącach od porodu i to drugi raz, kiedy mała jest z kimś innym niż oni. 

Lara Gessler na randce z mężemLara Gessler na randce z mężem lara_gessler/Instagram/screenshot

Wyglądasz obłędnie.
Ale bosko wyglądasz.
Te plecy...
Karamba... pięknie i zmysłowo

- zachwycali się internauci.

Więcej o: