Księżna Kate w kolczykach z popularnej sieciówki. Ten dodatek robi furorę! Są dostępne w Polsce

Księżna Kate po raz kolejny pokazała, że można uzupełnić swoją stylizację dodatkami, które wcale nie kosztują dużo, choć tak właśnie wyglądają. Żona księcia Williama, podczas wizyty w Victoria and Albert Museum zachwyciła modnymi kolczykami, które jak się okazuje dostępne są w popularnej sieciówce. Ten wzór od kilku sezonów jest hitem wśród kobiet.
Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu"

Księżna Kate uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ulubienica Brytyjczyków doskonale orientuje się w najnowszych trendach, które zestawia z uniwersalnymi, ponadczasowymi i sprawdzonymi klasykami, które od lat ma w swojej szafie. Księżna Kate potrafi również w doskonały sposób łączyć ze sobą ubrania oraz dodatki od najlepszych projektantów z tymi, które pochodzą z popularnych sieciówek. Kobiety na całym świecie chętnie inspirują się stylizacjami żony księcia Williama, a elementy garderoby, w których się pokazuje, najczęściej znikają ze sklepowych półek w zawrotnym tempie. Ku uciesze wielu fanek, księżna Kate regularnie sięga po odzież lub akcesoria z łatwo dostępnych sieciówek, na które wiele obserwujących ją kobiet również może sobie pozwolić. Nie inaczej było i tym razem.

Nie jedzą ziemniaków i nie odkurzają w Pałacu Buckinham. Zaskakujące zasady rodziny królewskiej (zdjęcie ilustracyjne) Nie jedzą ziemniaków i nie odkurzają w pałacu Buckingham. Dziwne zasady rodziny królewskiej

Księżna Kate w kolczykach z popularnej sieciówki. Ten wzór robi furorę wśród kobiet

Księżna Kate z okazji pierwszego dnia ponownego otwarcia dla zwiedzających, odwiedziła ostatnio londyńskie Victoria and Albert Museum i znów zachwyciła stylową kreacją. Na tę okazję, księżna Cambridge wybrała czerwoną sukienkę w czarną kratę o długości midi, która pochodzi z butiku Alessandra Rich (za ok. 7200 zł.), a także buty brytyjskiej marki Jennifer Chamandi (model Lorenzo 105 za ok. 2000 zł). Stylizację uzupełniła dodatkami, w tym kolczykami, które z pewnością zwróciły uwagę wielu kobiet. Mowa o kolczykach kołach, które od kilku sezonów stoją na czele biżuteryjnych trendów. Choć mogłoby się wydawać, że kolczyki księżnej Kate to drogi dodatek, nic bardziej mylnego. Pochodzą one bowiem ze sklepu & Other Stories i nazywają się Twisted Sphere Hoop Earrings. Ich koszt to 80 zł.

Książę Harry kłamał w głośnym wywiadzie? Chodzi o pieniądze Książę Filip był przeciwny związkowi Harry'ego i Meghan. Co powiedział wnukowi?

 
Więcej o: