Córka Kingi Rusin już tak nie wygląda! Iga Lis przeszła odważną metamorfozę. Ma inny kolor włosów!

Iga Lis zmianiła fryzurę. Dorosła córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa przeszła metamorfozę i zachwyciła innym kolorem włosów niż dotychczas. Na Instagramie pochwaliła się efektem koloryzacji. Wybrała jeden z najmodniejszych odcieni tego sezonu!

Iga Lis przeszła metamorfozę. Córka znanych dziennikarzy postanowiła przefarbować włosy. Ambitna 21-latka obecnie mieszka w Londynie, gdzie studiuje i pracuje, tworząc szczęśliwy związek ze znanym raperem o pseudonimie Taco Hemingway. Kojarzona z naturalną burzą włosów o odcieniu ciemny blond, influencerka tym razem zdecydowała się na odważną zmianę. Rozjaśniła włosy, nadając im zupełnie nowy wygląd. To jeden z najmodniejszych odcieni sezonu!

Zobacz wideo Iza Miko w czerwonych włosach

Iga Lis zmieniła kolor włosów. Jak wygląda?

Iga Lis przefarbowała włosy na bardzo jasny odcień. Najstarsza córka Kingi Rusin zachwyciła nową koloryzacją na Instastories, które opublikowała na swoim profilu. Postawiła na jeden z najmodniejszych odcieni sezonu, rozjaśniając swoje długie, lśniące pasma. To miodowy blond, który pokochały gwiazdy na całym świecie. Ten odcień w słoneczne dni prezentuje się wyjątkowo pięknie. Nic dziwnego, że kobiety decydują się na tę koloryzację przede wszystkim wiosną i latem. 

misheeljargalsaikhan Gwiazda "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsaikhan ma nową fryzurę! Jak wygląda?

Nie ulega wątpliwości, że Iga Lis wygląda w nowej fryzurze zjawiskowo. Młoda dziewczyna próbowała niegdyś swoich sił w modelingu, widać, że śledzi najnowsze trendy i zna się na modzie. Jasny kolor wspaniale podkreślił jej nieskazitelną cerę i rozświetlił twarz. Córka Tomasza Lisa ma jasne oczy, co znakomicie komponuje się z tego typu koloryzacją. 

Iga Lis w nowej fryzurzeIga Lis w nowej fryzurze @iga_lis

Miodowy blond to najbardziej modny kolor włosów. Jak wygląda, komu pasuje i jak go osiągnąć? Miodowy blond to modny kolor włosów, na punkcie którego oszalały kobiety. Jest bardzo stylowy i odmładza!

Iga Lis zmieniła kolor włosów. Co na to Filip Szcześniak?

Iga lis prywatnie związana jest ze starszym od niej raperem, Taco Hemingwayem. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Filip Szcześniak. Mężczyzna ma obecnie 30 lat i mieszka w Londynie razem z młodą celebrytką. Para potwierdziła medialny związek w 2018 roku i od tej pory są niemal nierozłączni. Artysta poświęcił jej nawet kilka piosenek na swoim albumie Cafe Belga.

Widać, że matka dziewczyny, Kinga Rusin, jest zadowolona z wyboru córki i szanuje również działalność artystyczną muzyka. Dziennikarka wstawiała jakiś czas temu na swojego Instagrama relację z koncertu, gdzie śpiewała dobrze znane teksty jego piosenek. Jesteśmy pewni, że wokalista jest zachwycony jej metamorfozą. 

 
Więcej o: