Pamiętacie Julię z Tatu? Po latach trudno ją rozpoznać

Zespół Tatu tworzyły wokalistki Julia Wołkowa i Lena Katina. Kiedy ich duet się rozpadł, każda z nich zaczęła kroczyć swoją ścieżką. Co ciekawe, pierwsza z nich rozpoczęła karierę w polityce.

Zespół Tatu powstał w 2000 roku. Obie wokalistki zostały wybrane w trakcie moskiewskiego przesłuchania i miały wówczas zaledwie po 15 lat. Piosenka "Nas nie dogoniat" zdobyła szczyty list przebojów na całym świecie, a dziewczyny z Tatu stały się bardzo rozpoznawalne. Duet rozpadł się w 2011 roku między innymi przez różnice zdań pomiędzy wokalistkami.

Zobacz wideo Brzozowski komentuje swój wynik na Eurowizji:

Pamiętacie Julię Wołkową z Tatu? Wokalistka zajęła się polityką

Jedna z wokalistek Tatu, Julia Wołkowa, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 361 tysięcy osób. Wołkowa chętnie pokazuje obserwatorom różne momenty ze swojego życia. Jednak nie jest to jedyne zajęcie byłej gwiazdy zespołu Tatu. Niedawno media obiegła informacja, że Wołkowa zaangażowała się politykę. Co ciekawe, była wokalistka od lat nie ukrywa swojej sympatii do Władimira Putina oraz skrajnie konserwatywnych poglądów. 

Julia Wołkowa opublikowała swój spot wyborczy

Wołkowa już niebawem wystartuje w wyborach parlamentarnych do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej. Będzie reprezentować partię Jedna Rosja Władimira Putina. Kilka dni temu była wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych swój spot wyborczy. Przekonuje w nim, że jest odpowiednią kandydatką na to stanowisko. - Zamierzam zmienić stosunek władz do ludzi, których problemy dobrze znam - mówi na swoim nagraniu wyborczym Wołkowa.

Jak teraz wygląda Julia Wołkowa? Po latach trudno ją rozpoznać

Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, trudno nie zauważyć, że była wokalistka Tatu przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak teraz wygląda Wołkowa:

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: