Znana youtuberka - Sukanek, goli głowę na łyso! To dopiero początek wielkich zmian

Youtuberka Justyna Suchanek, która występuje w sieci jako Sukanek, nie boi się radykalnych decyzji. W jednym z filmów postanowiła ogolić głowę na łyso. Tym razem przyszedł czas na kolejne wyzwania. Ta metamorfoza może was zaskoczyć.

Radykalna zmiana? Czasami może być bardziej odważna, niż nam się wydaje. Znana polska youtuberka, Sukanek, postawiła na totalne szaleństwo. Ściąć włosy to jedno, ale pozbawić się ich w stu procentach? To prawdziwy wyczyn. Influencerka nie boi się wyzwań. Jak się okazało, to dopiero początek jej wielkich zmian. Co z efektem końcowym? Oceńcie sami.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Sukanek goli głowę na łyso. To dopiero początek zmian

Sukanek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich influencerek. Jej kanał na YouTubie obserwuje blisko 580 tysięcy osób, konto na Instagramie także może pochwalić się ogromną liczbą followersów (przeszło 720 tys. osób). Nowy filmik gwiazdy był dla fanów niemałym zaskoczeniem. Zgolenie głowy na łyso wymagało od niej sporej dawki odwagi i pewności siebie. 

 

Po ścięciu włosów zdecydowała się na nową koloryzację, w której pomógł jej znany fryzjer.

Ogolona głowa? Youtuberka nie mówi ostatniego słowa! "Potrzymaj mi piwo"

Gdy włosy gwiazdy zdążyły odrobinę odrosnąć, przyszła pora na kolejne zaskoczenia. Przy wsparciu fryzjera, Dawida Krynickiego, Sukanek przefarbowała część swoich włosów na czarno. Ten zabieg stworzył jej fryzurę jak z bajki – dosłownie. Efekt zebry będzie jej znakiem rozpoznawczym. Co na to fani?

 

Pod najnowszym postem na Instagramie wylała się fala komplementów. Fani są pod wrażeniem odwagi i determinacji Sukanek, choć trzeba przyznać, że pochwała należy się przede wszystkim jej ogromnej kreatywności. Zebra na włosach? Totalne szaleństwo, ale za to w jakim stylu! 

Dodatkowo youtuberka obkleiła się zmywalnymi tatuażami w złotym i srebrnym kolorze. Jak napisała, to wciąż nie koniec! Zdjęcie w nowej fryzurze i nietypowym looku opatrzyła podpisem: "Justyna już nic nas nie zaskoczy. Potrzymaj mi piwo".

Fryzurę influencerki skomentowali jej obserwatorzy. Co sądzą na temat kolejnej metamorfozy Sukanek? Zdania jak zawsze są podzielone:

Lepiej weź to piwo ode mnie, bo zaraz upuszczę z wrażenia!
No i stwierdzenie 'złota kobieta' nabiera nowego znaczenia.
Jak pięknie. Zazdroszczę odwagi. Ja bym się chyba nie zdecydowała.
Justyna, podziwiam Twoją kreatywność i poczucie estetyki

- piszą w komentarzach fani.

A co wy myślicie o takiej metamorfozie? Hit czy kit?

Więcej o: