Joanna Koroniewska pokazała, co znalazła w torbie męża. Fankę zaniepokoił jeden przedmiot: Ja bym się zastanowiła

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są parą, która sprawia wrażenie, jakby nie miała przed fanami żadnych tajemnic. Aktorka tym razem wysypała zawartość torby męża na podłogę i zrobiła sobie wśród znalezionych rzeczy zdjęcie. Brudne skarpetki i rakiety do tenisa to tylko pierwszy plan. Dalej robi się znacznie ciekawiej.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się wiele lat temu na planie serialu "M jak miłość". Dowbor pojawił się tam, żeby przeprowadzić wywiad z Joanną Koroniewską. "Pomyślałem, jaka fajna dziewczyna, wieśniara z zewnątrz, a w środku sympatyczna, mógłbym się z taką umawiać"- żartobliwie wspominał po latach ich pierwsze spotkanie. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Od tamtej pory tworzą zgrany duet nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Są jedną z bardziej lubianych par polskiego show-biznesu, a dowodem na to jest niespełna 600 tys. fanów, którzy obserwują w mediach społecznościowych ich poczynania. Na najnowszym zdjęciu Joanna Koroniewska pokazała im, co znalazła w torbie swojego męża.

Joanna Koroniewska pokazała zawartość torby męża

Nareszcie dopięłam swego i udowodniłam mojemu mężowi, że nie jestem największym bałaganiarzem w domu. Patrzcie ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba do tenisa

- napisała Joanna Koroniewska pod zdjęciem w stercie brudnych skarpetek męża.

 
Ja bym się zastanowiła co w jego torbie do tenisa robią durexy

- zauważyła jedna ze spostrzegawczych fanek, a Koroniewska pospieszyła z wyjaśnieniami.

Znając mojego męża, służy pewnie to do jakiegoś tajemniczego patentu w stylu do przechowywania piłek tenisowych tak, aby utrzymywały dobre ciśnienie

- zażartowała aktorka i kolejny raz rozbawiła internautki. 

Więcej o: