Matka i córka są brane za bliźniaczki. Dzieli je aż 30 lat

30-letnia córka oraz 60-letnia matka są brane za siostry bliźniaczki. Często bywa, że osoby z bliskiego otoczenia mylą je ze sobą. Jak zdradzają, zdarza się to nawet ich mężom.

Cher Hubsher oraz jej mama Dawn są do siebie bardzo podobne. Przez to, mimo że dzieli je aż 30 lat, często brane są za bliźniaczki. - Ludzie myślą, że jesteśmy siostrami. Pewnego razu koleżanka mojej mamy rozmawiała z nią, myśląc, że rozmawia ze mną - wyznała Cher. Co ciekawe, problem z odróżnieniem kobiet mają podobno nawet ich mężowie. 

Zobacz wideo Krupa nagrała, jak córka bawi się z psami:

Matka i córka są brane za bliźniaczki. Dzieli je aż 30 lat

Jak wyznała Cher, obecnie docenia to, że jej mama wygląda tak młodo. Jednak nie zawsze tak było. Kobieta przyznaje, że kiedyś chciała, by Dawn wyglądała tak, jak mamy jej rówieśniczek. Z czasem jednak jej podejście do tej kwestii całkowicie się zmieniło.

Mama i córka aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Na swoich profilach chętnie pokazują różne momenty ze swojego życia. Jak podkreślają kobiety, łączy je bardzo bliska więź. Co ciekawe, Cher zaprosiła mamę nawet na swój wieczór panieński. Poza tym wspólnie napisały książkę o łączącej je relacji. Zawarły w niej między innymi liczne porady dotyczące skutecznej komunikacji oraz wybaczania.

Jak udaje jej się zachować młody wygląd?

Dawn twierdzi, że dzięki Cher i ich bliskiej relacji, jest na bieżąco z najnowszymi trendami. A to, że jest mylona z o połowę młodszą córką, jest dla niej ogromnym komplementem. - Ludzie myślą, że jestem dopiero po trzydziestce - mówi 60-latka.

Jak udaje jej się zachować młody wygląd mimo upływu czasu? Dawn twierdzi, że w jej przypadku  kluczem do sukcesu są nie tylko dobra i dieta i ćwiczenia, lecz także odpowiednia ilość snu oraz pielęgnacja skóry.

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: