75-letnia modelka spełnia swoje marzenia i podbija wybiegi. Ta kobieta to symbol dojrzałego piękna

Modelka Eveline Hall pochodzi z Niemiec i w tym roku kończy 76 lat. To dojrzały wiek, który w niczym nie powstrzymał tej pięknej kobiety przed zostaniem modelką. Seniorka robi ogromną karierę, reklamując m.in. kosmetyki i biorąc udział w licznych pokazach mody. Jak wygląda?

Eveline Hall urodziła się w 1945 roku w Greifswald. Jej rodzina należała do grupy społecznej, którą określano wtedy mianem drobnomieszczaństwa. Ze światem sztuki związana była zarówno matka modelki, jak i jej ojciec. Nic dziwnego, że w tych trudnych czasach mała Eveline również zapragnęła sławy. Jej ojciec próbował swoich sił w aktorstwie, a matka była tancerką. Jak do tego doszło, że Niemiecka seniorka zyskała popularność dopiero po 70-tce? Dziś jest rozpoznawalna w świecie mody i spełnia swoje największe marzenie. 

Zobacz wideo Brakuje ci seriali o normalnych ludziach? HBO pokaże dosłownie to: "Normalni ludzie"

75-letnia modelka zyskała sławę w dojrzałym wieku. Jaki był początek kariery?

Eveline Hall inspirowała się artystycznymi osiągnięciami rodziców. Bez wątpienia wywarło to swego rodzaju presję na jej dziecięcym charakterze. Jako dziecko nie miała co prawda wielkich planów zawodowych, jednak podobnie jak jej mama, uwielbiała tańczyć i uczęszczała do szkoły baletowej. W dorosłym życiu rozpoczęła pracę, jako choreografka i trenerka fitness. Jej życie odmieniło się, kiedy została tancerką rewiową w Las Vegas.

Wkroczenie w "wielki świat" zaowocowało małżeństwem z pewnym Amerykaninem. Dzięki przebywaniu w ciekawym towarzystwie miała szansę poznać m.in. Franka Sinatrę, u którego boku tańczyła na scenie. W czasach pobytu za granicami Niemiec obracała się wśród takich osobistości jak Paul Anka, czy Sammmy Davis Jr. Niestety, znane nazwiska nie pomogły jej w karierze modelki. 

 

Eveline Hall rozpoczęła karierę, kiedy powróciła... do matki

Kariera Eveline Hall wybuchła w momencie, kiedy kilkanaście lat temu po rozwodzie z mężem postanowiła wrócić do Niemiec i zamieszkać ze swoją matką. Modelka postawiła wszystko "na jedną kartę" i raz jeszcze postanowiła uwierzyć w swój sukces. Trudniąc się różnego rodzaju zawodami, w końcu osiągnęła upragnione wymiary modelki i poruszyła wszelkie możliwe kontakty, aby w końcu zaistnieć. Zgłosiła się również do agencji modelek Mega Models, nie pytając o wymogi w kwestii wieku. 

 

Eveline Hall udowodniła, że moda nie zna granic i podziałów

Eveline Hall pierwszy sukces zawdzięcza domowi aukcyjnemu, który zaangażował ją do krótkiej reklamy. Modelka wcieliła się w nieco ekscentryczną klientkę. Jej talent do modelingu odkrył jednak Michael Michalsk'y. W 2010 roku zaproponował jej pokaz swojej kolekcji, która wcale nie była przeznaczona wyłącznie dla dojrzałych kobiet. Po pokazie podczas berlińskiego Tygodnia Mody posypały się propozycje.

Dziś Eveline Hall możemy oglądać m.in. w reklamie francuskich kosmetyków. Brała udział także w Austriackiej edycji Top Model. To wspaniałe, że można spełniać marzenia w każdym wieku! Trzymamy kciuki za dalszą karierę!

Więcej o: