Weronika Rosati pokazała, co kupiła mamie na Dzień matki. Te kosmetyki dostaniesz teraz na promocji w Rossmannie

Weronika Rosati z okazji zbliżającego się Dnia matki opublikowała na Instagramie zdjęcie z mamą i zdradziła, co podarowała jej w prezencie. Okazuje się, że aktorka postawiła na kosmetyki popularnej polskiej marki, które można dostać w Rossmannie.

- Odkąd sama jestem mamą, tym bardziej doceniam moją mamę i dzień, który jest jej świętem!  - oznajmiła Weronika Rosati pod zdjęciem z Teresą Rosati, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie i wyznała, że w tym roku Dzień matki będą obchodziły hucznie. 

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach

Weronika Rosati od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie wychowuje córeczkę Elizabeth i spełnia swój American Dream. Jednak obecnie przebywa w Polsce i to właśnie tutaj będzie świętowała z mamą jej wyjątkowy dzień. 

Chcę, żeby Teresa Rosati czuła się tego dnia wyjątkowo, dlatego poza bukietem kwiatów i dobrym obiadem, obdarowuję ją przemyślanymi prezentami

- zakomunikowała aktorka. 

Weronika Rosati dała mamie kosmetyki z Rossmanna 

Rosati przyznała, że nie jest łatwo po tylu latach zaskakiwać mamę prezentami, jednak każdego roku podejmuje wyzwanie. Tym razem postawiła na naturalne kosmetyki polskiej marki Miya.

 Moja mama zawsze inspirowała moją "skin routine" i od dzieciństwa uczyła mnie, jak dbać o skórę. Obie jesteśmy alergiczkami i kochamy naturalne, polskie produkty, więc od razu wiedziałam, że marka Miya to jest to!

- wyznała i zażartowała, że skoro kosmetyki są odpowiednie dla cer w każdym wieku, będzie mogła mamie podkradać niektóre z nich. Co konkretnie dostała Teresa Rosati?

 
  • serum nawilżające z potrójnym kwasem hialuronowym [2%] - promocyjna cena w Rossmannie: 33,99 zł
  • serum wygładzające z kompleksem anti-aging 5% - promocyjna cena w Rossmannie: 31,99 zł
  • micelarna woda z ekstraktem z owoców truskawki -  promocyjna cena w Rossmannie: 24,49 zł
  • aktywna esencja w lekkiej mgiełce - promocyjna cena w Rossmannie: 23,99  zł
  • odżywczy krem do twarzy z olejkiem z róży - promocyjna cena w Rossmannie: 25, 49 zł
  •  naturalny peeling all-in-one twarz, dekolt, dłonie, ciało - promocyjna cena w Rossmannie: 27,99 zł
Więcej o: