Anna Popek przeszła metamorfozę. Nowa fryzura zachwyciła fanów! "Fryzurka super"

Anna Popek postanowiła zmienić swój wygląd. Nowa fryzura dodała jej uroku i seksapilu. Fani są zachwyceni, a w komentarzach wylała się fala komplementów. Na jakie cięcie postawiła dziennikarka?

Dziennikarka Anna Popek postawiła na ostre cięcie. Nowa fryzura zwykle jest przypieczętowaniem wielkich zmian. Czyżby w życiu dziennikarki nastąpił jakiś przełom? Być może. Tymczasem jej metamorfoza jest dowodem na to, że diabeł jednak tkwi w szczegółach. Co zmieniła w swoim wyglądzie? Prosta grzywka  stała się dla niej idealnym sposobem na odświeżenie swojego looku. Czy eksperymenty z fryzurą były dobrym pomysłem?

Zobacz wideo Anna Popek: Kobiety na wysokich stanowiskach nie są szczęśliwe. Korwin Piotrowska odpowiada. 'XXI wiek a niektórzy nadal w średniowieczu'

Anna Popek zmieniła fryzurę. Postawiła na najmodniejszą grzywkę tego roku

Czasami włosingowe eksperymenty stają się złotym środkiem młodego wyglądu. Dobrze dobrana fryzura potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Nie tylko odmładza i odświeża naszą twarz, ale przede wszystkim sprawia, że czujemy się pewniejsze siebie. W tym roku królują krótkie cięcia z dodatkiem grzywki. Ten look pojawił się w trendach już w latach 60. - dziś powracamy do nich w wielkim stylu.

 

Anna Popek postanowiła odświeżyć nieco swój look, podążając drogą najmodniejszych stylizacji. Dziennikarka znana z programu „Wstaje Dzień" zachwyciła fanów prostą grzywką. Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie wywołało prawdziwą furorę. Komentarze zostały pochłonięte przez falę komplementów.

Dzień dobry milego dnia, fryzurka super, ślicznie
Łał Bardzo śliczna kobieta i fryzura. Urocza
Ale piękna fryzura

Prosta grzywka będzie w tym roku jednym z najmodniejszych cięć. Szczególnie często spotkamy ją jako dodatek do przeróżnych wariantów boba. Tę tendencję wypromowały nasze francuskie koleżanki, które od jakiegoś czasu balansują pomiędzy modą przeszłości. Na najnowszych zdjęciach  na Instagramie, dziennikarka prezentuje grzywkę zarzuconą na bok - w tej odsłonie też wygląda doskonale!

 

Trzeba przyznać, że metamorfoza okazała się naprawdę udana. Dziennikarka wygląda niesamowicie! A co wy myślicie o nowym wyglądzie Ani? Hot or not?

Więcej o: