Dlaczego fiszbiny wychodzą ze stanika? Powód zaskakuje! Przyczyną może być rozmiar biustu

Wychodzące druty ze stanika stały się zmorą miliona kobiet na całym świecie. Walka z tym problemem jest jak walka z wiatrkami - nie wygrasz. Jak więc radzić sobie z tym problemem? I dlaczego właściwie musimy się z nim mierzyć? Podpowiadamy, co tkwi za fiszbinami, które wychodzą ze stanika i ranią skórę!

Wychodzący drut ze stanika – znamy to. Która kobieta tego nie zna? Ten problem stał się zmorą kobiet na całym świecie. Nie bez powodu stał się też głównym bohaterem memów!

Zazwyczaj najbardziej denerwują nas te sprawy, na które nijak nie mamy wpływu. Bo jak zabezpieczyć biustonosz przed wychodzącą fiszbiną? Lepszej jakoś produkty nie mają w tym przypadku żadnego znaczenia. Jaka jest więc tajemnica drutów? Okazuje się, że powodem jest źle dobrany rozmiar.

Zobacz wideo Nie lubisz, gdy ramiączka stanika wystają ci spod bluzki? Wystarczy ten jeden trik

Wychodzące fiszbiny – jak sobie z nimi radzić?

Fiszbiny dzielą kobiety na dwa obozy. Pierwszy je kocha, drugi nienawidzi – dokładnie tak samo, jak pizzę z ananasem. Część z nas ceni je za to, że nadają piersiom ładny kształt i idealne podtrzymują biust. Mimo to problemy, które za sobą niosą, spadają na nas jak grad w letnie południe. Nie ma nic gorszego! Największą zmorą są wychodzące ze stanika druty, które co prawda da się naprawić, ale ten kłopot powraca jak bumerang. Nieustannie, na okrągło, na złość. Jak sonie z nim radzić?

Internet to kopalnia przydatnych informacji (nieprzydatnych też). Znalazłyśmy poradę, która mówi, że najlepszym sposobem jest wyciągnięcie ich z biustonosza i voila! Żeby wszystko w życiu było takie proste! Jednak nie jest to do końca trafna rada, ponieważ nie każda z nas będzie czuła się komfortowo w wybrakowanym staniku. Okazuje się, że pozostają nam jedynie stare dobre sposoby w formie wszywania zaślepek lub tępienia ostrych końców fiszbiny. Czasami najprostsze rady pozostają tymi jedynymi. Ale dlaczego właściwie musimy borykać się z tą zmorą?

Dlaczego fiszbiny wychodzą ze stanika? Problemem jest rozmiar

Oczywiście pierwszym powodem wychodzenia fiszbin jest złej jakości bielizna. Jeśli kupujemy ją na targu, albo w chińczyku, pretensje możemy mieć tylko do siebie – chociaż nie ma co się oszukiwać - kto nie ma ani jednej pary skarpetek z chińskiego marketu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Drugim powodem może być wrzucanie biustonosza do pralki bez żadnych zabezpieczeń na najwyższe obroty. Bielizna to bardzo delikatne materiały, które wymagają odpowiedniego programu, więc nie wrzucaj jej do bębna razem z trampkami i pościelą. Możesz zaopatrzyć się dodatkowo w specjalne kule przeznaczone do prania bielizny.

Trzeci powód może być dla was największym zaskoczeniem. Źle dobrany rozmiar może mieć znaczny wpływ na wyłażenie fiszbin. Dlaczego? Ponieważ gdy obwód bądź miseczka są za małe, ciężar, jaki spada na biustonosz, wypycha fiszbiny, które następnie przebijają materiał i wychodzą – tak bez do widzenia, zupełnie nic. Morał tej bajki jest więc taki, że dobrze dobrany stanik to kilka dych w kieszeni i mniej stresu na co dzień.

Więcej o: