Marcelina Zawadzka zachwyca formą! Fani pokochali jej zdjęcie w obcisłym topie. "Czysta piękność"

Marcelina Zawadzka zachwyca formą na najnowszych zdjęciach. Fani są zachwyceni jej figurą i ślicznym, różowym dresie. W komentarzach wylała się fala komplementów. Nie zabrakło jednak kilku zarzutów.

Marcelina Zawadzka to jedna z najpopularniejszych kobiet w całej Polsce. Gromadzi wokół siebie rzeszę fanów, którzy skrupulatnie śledzą każdy jej krok. Sławę zdobyła dzięki wygranej na wyborach Miss Polski w 2011 roku. Reprezentowała nasz kraj także podczas Miss Universe rok później. Dziś znamy ją przede wszystkim jako prowadzącą "Pytanie na śniadanie".

W związku z aferą vatowską, w którą była zamieszania, została zwolniona z tej posady i dziś próbuje swoich sił w budowaniu własnej marki. Niedawno opublikowała na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało zachwyt wśród fanów.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o facetach i związku z Jonkiszem

Marcelina Zawadzka pozuje w krótkim topie. Fani są zachwyceni jej formą

Niedawno na Instagramie Marceliny pojawiła się fotografia, która miała skupiać się na produktach marki kosmetycznej. Fani jednakże zwrócili uwagę przede wszystkim na doskonałą formę gwiazdy. Czy można się temu dziwić? Nie. Zarys mięśni i idealnie płaski brzuch naprawdę robi wrażenie.

 

Różowy komplecik, który stał się kontrastem dla ciała, doskonale podkreślił wszystkie atuty jej figury. Szczupła sylwetka i kobiece krągłości wywołały falę zachwytów. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów skierowanych w stronę Marceliny.

Przepiękna
Czysta piękność
Skąd dresik? Jak zawsze pięknie!
Wygląda pani jak milion dolarów 

Nie zabrakło jednak użytkowników, którzy swoim wnikliwym okiem zaczęli zadawać pytania. Pojawiły się teorie na temat zabiegów estetycznych modelki

Pani Marcelino, pani naturalne usta są najpiękniejsze na świecie, proszę już więcej nic z nimi nie robić. Niech robią to ci, których usta są niedoskonałe. Pani są Perfect bez wypełniaczy. Traci przez to pani na oryginalnym, zjawiskowym wyglądzie. Pozdrawiam.

figury z pewnością zazdrości jej mnóstwo z nas. A co wy myślicie o jej najnowszych fotkach?

Więcej o: