Zdjęcie Rozenek wywołało burzę. Fani skrytykowali jej włosy. "Nie wyglądają na zdrowe"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała odważne zdjęcie, do którego pozowała wraz z mężem. Jednak to nie poza przykuła uwagę obserwatorów. Fanów zaniepokoił stan włosów gwiazdy.

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną wyleciała na kolejne wakacje. Jej najnowsze zdjęcie podzieliło obserwatorów. Wielu fanów martwi stan jej włosów.

Zobacz wideo Stylizacja Rozenek podzieliła fanów:

Małgorzata Rozenek-Majdan to od lat jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej kariera telewizyjna zaczęła się wraz z prowadzeniem polskiej wersji brytyjskiego programu "Perfekcyjna Pani Domu" ("The Perfect Housewife with Anthea Turner"). Na casting do programu Rozenek przyszła z wydaną przez siebie w nakładzie siedmiu egzemplarzy książką "Perfekcyjna Pani Domu", co miało pokazać decydentom, że jest zawsze przygotowana do pełnienia swoich obowiązków i poważnie podchodzi do tematu pracy w stacji TVN. Od lat gwiazda bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,4 miliona osób.

"Te włosy nie wyglądają na zdrowe"

Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu znacznie skróciła włosy. Gwiazdy postawiła wówczas na bardzo modne cięcie long bob. Teraz jednak po tamtej stylizacji nie ma już śladu. Rozenek wróciła do długich włosów, do których przyzwyczaiła nas na początku swojej kariery. 

Niedawno gwiazda opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, do którego pozowała wraz z mężem. Jednak to nie poza przykuła uwagę obserwatorów. Fanów zaniepokoił stan włosów Rozenek. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy fanów. Oto niektóre z nich:

Te włosy nie wyglądają na zdrowe.
Faktycznie to zdjęcie nie pokazuje zdrowych włosów.
Piękne zdjęcie, ale Pani Małgosiu włosy naprawdę na tym zdjęciu wyglądają na zniszczone i popalone słońcem.
 

Jak zadbać o zniszczone włosy?

Jak przywrócić włosom dobry wygląd? Jednym z najlepszych sposobów jest domowy zabieg olejowania, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Jeśli zależy ci na poprawie stanu twoich włosów, możesz wykonywać go nawet dwa razy w tygodniu. Gdy zauważysz wyraźną poprawę, zmniejsz częstotliwość. W takich przypadkach radzi się, by robić to 1-2 razy w ciągu miesiąca. Jeśli jednak twoje włosy na początku przygody z olejowaniem są w całkiem dobrej kondycji, możesz wykonywać zabieg raz w tygodniu. Po czasie zmniejsz częstotliwość do jednego razu w miesiącu. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: