Jej uroda zachwyciła fanów Eurowizji. Zdaniem niektórych przypomina znaną polską aktorkę

Za nami kolejny konkurs Eurowizji, który zazwyczaj wzbudza ogromne emocje. Mimo że Stefania Liberakis z Grecji nie wygrała tegorocznej edycji, zdaniem wielu widzów, jej uroda skradła show.

Eurowizja to europejski konkurs piosenki, który od lat wzbudza ogromne zainteresowanie i emocje. Biorą w nim udział reprezentanci z całej Europy. W odcinku finałowym jurorzy z krajów biorących udział w konkursie przyznają wykonawcom punkty wyłaniając zwycięzcę. Wśród laureatów Eurowizji są między innymi Celine Dion, zespół ABBA i Mans Zelmerlow.

Zobacz wideo Co zrobić, by wygrać Eurowizję?

Jej uroda zachwyciła fanów Eurowizji. Przypomina polską aktorkę

Stefania Liberakis była reprezentantką Grecji w czasie Eurowizji 2021 w Rotterdamie. Jej utwór "Last Dance" zdobyła łącznie 170 punktów, dzięki czemu uplasowała się na dziesiątym miejscu.

Mimo że Stefania nie wygrała konkursu, wiele widzów zwróciło uwagę na niezwykłą urodę wokalistki. Greczynka została nawet okrzyknięta "najpiękniejszą gwiazdą konkursu". Warto wspomnieć, że zdaniem komentatorów z Polski Greczynka przypomina polską aktorkę Joannę Opozdę. Zobaczcie, jak wyglądała w czasie swojego występu reprezentantka Grecji:

 
 

Stefania Liberakis - kariera

Stefania ma dopiero 18 lat. Jej rodzina pochodzi z małej wioski Thourio w Grecji. Przed jej przyjściem na świat, rodzice przyszłej wokalistki przeprowadzili się do Holandii. Mimo młodego wiek Stefania ma już na swoim koncie wiele sukcesów muzycznych. Kilka lat temu brała udział w holenderskiej edycji programu "The Voice Kids". Co więcej, reprezentowała Holandię wraz z grupą Kisses w konkursie Eurowizja Junior. Zespół zajął w finale ósme miejsce. W 2018 roku Liberakis wydała swój pierwszy solowy singiel "Stupid Reasons". Od tego czasu Greczynka rozwija karierę solową. Gwiazda udziela się także aktywnie w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 426 tysięcy osób. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: