Nowy biznes Lewandowskich. Nad wspólnym projektem pracowali od ponad roku

Para sportowców zdecydowała się stworzyć serię autorskich suplementów. Okazuje się, że Lewandowscy nad wspólnym projektem pracowali od ponad roku. Co więcej, nowa firma konsoliduje ich liczne marki własne.

Anna i Robert Lewandowscy to para, która w biznesie radzi sobie bardzo dobrze. W ubiegłorocznej edycji rankingu 100 najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost" majątek małżeństwa oszacowano na pół miliarda złotych. Niedawno Anna Lewandowska ostatnio na antenie Radia ZET zdradziła, że planuje kolejny biznes, tym razem z mężem. - Szykuję wspólny projekt z moim mężem. Pracujemy nad nim już od roku, a szczegóły pojawią się w przeciągu kilku dni - powiedziała.

Zobacz wideo Klara Lewandowska martwi się o Roberta:

Nowy biznes Lewandowskich

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że para sportowców pracowała wspólnie nad suplementami diety o nazwie Levann. Co ciekawe, nowa firma konsoliduje ich liczne marki własne Lewandowskich. Nazwa Levann to połączenie skrótów Lev i Ann. Ceny witamin i suplementów wahają się w przedziale od 39,99 do 119 złotych.

Suplementy Levann - gdzie będziemy mogli je kupić?

W ofercie znalazły się suplementy dla kobiet i mężczyzn, skupione na detoksie oraz odpowiednio na dzień i na noc. Inne z kolei mają pomóc między innymi w walce ze stresem, poprawie kondycji psychicznej czy sprawności umysłu. Pierwsze produkty nowej marki trafiły do sprzedaży 24 maja. Co istotne, oferta produktów z serii Levann Supplements będzie dostępna m.in. w:

  • sieci Super-Pharm;
  • sklepie internetowym perfumerii douglas.pl;
  • na empik.com;
  • na foodsbyann.com.

Jak podkreślają twórcy suplementów, są one skierowane głównie do osób, które nie mają czasu na relaks, aktywność fizyczną, czy prawidłowy sen. - Optymalne stosowanie suplementów należy traktować jako cenne uzupełnienie codziennej diety, zmniejszające ryzyko powstania niedoborów żywieniowych. Należy jednak pamiętać, że suplement suplementowi nierówny. W produktach Levann sięgnęliśmy po surowce najwyższej jakości, standaryzowane na zawartość substancji czynnej - mówi Łukasz Sieńczewski, dietetyk i ekspert marki Levann Supplements.

Suplementy diety gwiazd

Robert i Anna Lewandowscy nie są jedynymi gwiazdami, które tworzą własne suplementy diety. Niedawno swoją własną markę stworzyła także Deynn. W jej ofercie znalazły się między innymi produkty wspomagające zasypianie, a także kompleksowe zestawy witaminy. Suplementy ALLDEYNN mieszczą się w przedziale cenowym od 69 do 99 złotych.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: