Księżna Kate odtworzyła stylizację księżnej Diany. Przypadek czy oddany hołd? Efekt oszałamiający

Księżna Kate podczas wizyty w Szkocji zaprezentowała się w zaskakującej stylizacji. Żona księcia Williama odtworzyła bowiem kreację Diany, którą ta miała na sobie w 1992 roku. Efekt? Klasa sama w sobie! To przypadkowe podobieństwo czy raczej hołd oddany zmarłej teściowej?
Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

Księżna Kate to zdecydowanie największa ulubienica Brytyjczyków spośród członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Co więcej, uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Wielkiej Brytanii. Żona księcia Williama doskonale orientuje się w najnowszych trendach, które zestawia z uniwersalnymi i ponadczasowymi klasykami, które są podstawą jej garderoby. Ponadto, księżna Kate potrafi doskonale łączyć ze sobą ubrania oraz dodatki od najlepszych projektantów z tymi, które kupić można w popularnych sieciówkach. Kobiety na całym świecie chętnie inspirują się stylizacjami żony księcia Williama, a elementy garderoby, w których się pokazuje, najczęściej znikają ze sklepowych półek w zawrotnym tempie. Od czasu do czasu, księżna Kate pokazuje się publicznie w stylizacjach, które łudząco przypominają te, w których widywana była księżna Diana. Podobna sytuacja miała miejsce ostatnio, podczas wizyty księcia oraz księżnej Cambridge w Szkocji.

Nie jedzą ziemniaków i nie odkurzają w Pałacu Buckinham. Zaskakujące zasady rodziny królewskiej (zdjęcie ilustracyjne) Nie jedzą ziemniaków i nie odkurzają w pałacu Buckingham. Dziwne zasady rodziny królewskiej

Księżna Kate w niemal identycznej stylizacji, jaką w 1992 roku miała na sobie księżna Diana

Książę William udał się ostatnio z oficjalną wizytą do Szkocji, podczas której przyznał, że ten kraj zajmuje w jego wspomnieniach szczególne miejsce. - Szkocja jest źródłem moich najszczęśliwszych wspomnień i zarazem tych najsmutniejszych. Byłem w Barmoral, kiedy powiedziano mi, że moja matka nie żyje. Byłem w szoku. Wyciszenie znalazłem w kościółku Crathie Kirk. W tamtych mrocznych dniach żalu, szkocki pejzaż przyniósł mi pocieszenie i otuchę. Zawsze będę czuł głęboką więź ze Szkocją  - powiedział wracając pamięcią do tego poranka, kiedy dowiedział się o śmierci mamy. 

Elżbieta II ma sposób, by nie zostać ofiarą otrucia. Daje ochroniarzom specjalne znaki Elżbieta II ma sposób, by nie zostać ofiarą otrucia. Daje ochroniarzom specjalne znaki

W pewnym momencie dołączyła do niego również księżna Kate, która podczas pierwszej wspólnej wizyty zachwyciła swoją stylizacją. Żona księcia Williama ubrała się niemal identycznie jak księżna Diana w 1992 roku. Postawiła na długą, niebieską marynarkę z dwoma rzędami złotych guzików, którą zestawiła z plisowaną spódnicą w tym samym odcieniu, a do tego dobrała czółenka i kopertówkę w odcieniu jasnego brązu. Jedynie te dwa elementy były nieco inne niż w looku, w którym pokazała się Diana. Mama księcia Willama wybrała wówczas granatowe pantofle i granatową torebkę. 

 

Myślicie, że podobieństwo stylizacji jest przypadkowe, czy księżna Kate chciała w ten sposób oddać swego rodzaju cześć zmarłej teściowej?

 
Więcej o: