Pola Lis pokazała zdjęcia z egzotycznych wakacji. Fanka: Kopia pani Kingi

Pola Lis opublikowała niedawno na swoim profilu na Instagramie, który ma już ponad 32 tysiące obserwatorów, zdjęcia z egzotycznych wakacji. Pod postami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zdaniem wielu komentujących Pola jest bardzo podobna do swojej znanej mamy.

Kinga Rusin jest mamą dwóch córek - Poli i Igi. Córki prezenterki aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Podobnie jak znana mama, często wyrażają swoje zdanie, na temat ważnych kwestii społeczno-politycznych. - Moje dzieci mówią, co myślą, co czują, czego chcą. Pokazałam im kawał świata. Zawsze mi na tym zależało, żeby wyjazdy łączyły się ze zwiedzaniem, opowiadaniem. Dzięki mnie uprawiają też sporty - powiedziała kilka lat temu w rozmowie z magazynem "Viva" Kinga Rusin. 

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki:

"Myślałem, że to pani Kinga"

Pola Lis jest straszą córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Jej pasją jest jazda konna oraz piłka nożna. Co ciekawe, przez pewien czas Pola studiowała w Stanach Zjednoczonych.

Niedawno 26-latka opublikowała na swoim profilu na Instagramie, który ma już ponad 32 tysiące obserwatorów, zdjęcia z egzotycznych wakacji. Pod jej postami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zdaniem wielu komentujących Pola jest bardzo podobna do swojej znanej mamy. 

Kopia pani Kingi.
Wow, myślałam, że to pani Kinga! Piękne jesteście wszystkie trzy

- czytamy w komentarzach pod jednym ze zdjęć Poli. Zobaczcie, jak obecnie wygląda najstarsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa:

 

Kinga Rusin w 1994 roku wyszła za Tomasza Lisa. Para doczekała się dwóch córek - Poli i Igi. Pola przyszła na świat w 1996 roku, a Iga w 2000. Niestety małżeństwo znanych dziennikarzy nie przetrwało i w 2006 roku media obiegła wiadomość o rozwodzie pary. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: