Anna Lewandowska świętuje Dzień matki z mamą i teściową. "Fajnie mieć dobre relacje z obiema kobietami"

Dzień matki zbliża się wielkimi krokami. Anna Lewandowska będzie go świętowała nie tylko z mamą, ale również z teściową. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Marią Stachurską i Iwoną Lewandowską, oraz zdradziła, co podarowała im z okazji ich święta.

Dzień Matki obchodzimy w Polsce 26 maja. Z tej okazji na instagramowych profilach wielu celebrytek już od zeszłego tygodnia zaczęły pojawiać się fotografie z mamami. Podarunki, które gwiazdy wybierają dla ukochanych mam, mają być inspiracją dla internautek.

Zobacz wideo Dzień Matki. Najukochańsza osoba na świecie oczami dziecka

Już kilka dni temu swój prezent na Dzień mamy pokazała m.in. Weronika Rosati, która zdecydowała się na zestaw kosmetyków Miya. Dziś z kolei Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z mamą i teściową i zdradziła, co im podarowała. 

Anna Lewandowska wybrała prezent na Dzień mamy

Nie jest tajemnicą, że Anna Lewandowska jest ambasadorką marki Apart. Jeśli nawet ktoś o tym nie wiedział, "Piękna i długa reklama Apartu" przyczyniła się do tego, że się dowiedział. Można podejrzewać, że wybierając prezent na Dzień matki, miała ułatwione zadanie. Zarówno mama, jak i teściowa celebrytki otrzymały biżuterię. Szczególnie przykuwa wzrok naszyjnik, który otrzymała mama Lewandowskiej. Model z literą "M" kosztuje 119 zł.

 
Ale piękne babeczki
Super kobiety
Wszystkie jesteście do siebie podobne

- komplementowały internautki, a jedna z nich zauważyła: fajnie jest mieć dobre relacje z obiema kobietami. 

Więcej o: