Zwycięzca Eurowizji jest zaręczony. Kim jest jego wybranka? To włoska modelka

W trakcie występu wokalistka Maneskin pocałował w usta jednego z członków zespołu. Zaczęto więc podejrzewać, że mężczyźni są parą. Okazuje się jednak, że frontman od jakiegoś czasu jest zaręczony z włoską modelką.

Eurowizja to europejski konkurs piosenki, który od lat wzbudza ogromne zainteresowanie i emocje. Biorą w nim udział reprezentanci z całej Europy. W odcinku finałowym jurorzy z krajów biorących udział w konkursie przyznają wykonawcom punkty wyłaniając zwycięzcę. Wśród laureatów Eurowizji są między innymi Celine Dion, zespół ABBA i Mans Zelmerlow. W tym roku zwyciężył włoski zespół Maneskin, który istnieje od pięciu lat. Tworzą go wokalista Damiano David, perkusista Ethan Torchio oraz gitarzyści Thomas Raggi i Victoria De Angelis. Co ciekawe, zespół zaczynał od grania na rzymskich ulicach. Przełomem okazał się występ w programie "X Factor" w 2017 roku. Grupa zajęła wówczas drugie miejsce. Zespół ma na swoim koncie już dwa albumy: "Il ballo della vita" (2018) oraz  "Teatro d'ira: Vol. 1" (2021).

Zobacz wideo Polacy od lat bez sukcesu na Eurowizji. Jest na niego recepta?

Zwycięzca Eurowizji jest zaręczony

O Maneskin od kilku dni jest bardzo głośno. Nie dziwi więc fakt, że postać frontmana grupy wzbudza ogromne zainteresowanie. W trakcie występu wokalistka pocałował w usta jednego z członków zespołu. Zaczęto więc podejrzewać, że mężczyźni są parą. Okazuje się jednak, że frontman od jakiegoś czasu jest zaręczony z włoską modelką. Para jest ze sobą od czterech lat,

Kim jest jego wybranka? To włoska modelka

Damiano David za pośrednictwem Instastories poinformował, że jakiś czas temu oświadczył się swojej dziewczynie. Jego wybraną jest 25-letnia Giorgią Soleri, która obecnie mieszka w Rzymie i pracuje jako modelka. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 191 tys. osób. Zobaczcie, jak wygląda narzeczona frontmana zespołu Maneskin:

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: