Elliot Page pokazał się po zabiegu mastektomii. Pierwszy raz zapozował w kąpielówkach i bez koszulki

Aktor Umbrella Academy przeszedł zabieg mastektomii. Aktor 1 grudnia 2020 roku dokonał coming outu i oznajmił, że jest osobą transpłciową. Na Instagramie opublikował zdjęcie bez koszulki. Pozuje w pierwszych w jego życiu kąpielówkach, korzystając z uroków słonecznej pogody.

Elliot Page opublikował zdjęcie po zabiegu mastektomii. Aktor ogłosił, że jest transpłciowy w grudniu 2020 roku, jednak już od najmłodszych lat pytał mamy, czy kiedyś zostanie chłopcem. Gwiazdor serialu Umbrella Academy opowiedział o tym w wywiadzie dla magazynu „Time". Page od czasu swojego coming outu obciął włosy i zmienił nieco swój styl. Określił także swoje zaimki jako he/him i they/them. Tym razem po raz pierwszy pokazał się bez koszulki. Zdradził, że ma na sobie swoje pierwsze kąpielówki. Jak wygląda?

Zobacz wideo "Lucyfer" powróci z 2. częścią 5. sezonu już 28 maja. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

Elliot Page bez koszulki i w kąpielówkach. Jak prezentuje się aktor Umbrella Academy?

Elliot Page przeszedł zabieg mastektomii. Aktor zaczął także przyjmować hormony, o czym opowiedział w rozmowie z magazynem „Time" w marcu 2020 roku. Page był pierwszą osobą transpłciową na okładce pisma. Mimo, że aktor przeszedł operację już jakiś czas temu, dopiero teraz aktor zdecydował się na pokazanie swojej fizycznej przemiany publicznie. Na Instagramie opublikował zdjęcie bez koszulki, podpisując je "Pierwsze kąpielówki". Widać, że aktor jest bardzo zadowolony ze swojego obecnego wizerunku. Uśmiecha się i korzysta z uroków dobrej pogody. Wrażenie robi również jego świetna sylwetka.

Sprawdź modne koszulki Asics!

 
 

Elliot Page wystąpi w nowym sezonie Umbrella Academy. Kiedy premiera?

Elliot Page w serialu Umbrella Academy gra Vanyę Hargreeves, dziewczynę z nadprzyrodzonymi zdolnościami, które czasem okazują się być niebezpieczne dla niej samej. Reszta rodzeństwa próbuje ją chronić, ale głównym celem rodziny superbohaterów jest powstrzymanie apokalipsy. Mimo, że poprzednie sezony serialu były kręcone przed coming outem aktora, a on sam nosił imię Ellen, Elliot nadal zamierza wcielać się w postać Vanyi, a cała ekipa przyjęła jego oświadczenie z ogromnym wsparciem i wyrazami szacunku. Obecnie trwają prace nad trzecim sezonem serialu Netflixa. Premiera będzie miała miejsce na przełomie maja i czerwca 2022 roku. Jesteście ciekawi, jak potoczą się losy bohaterów?

 
Więcej o: