Córka Jennifer Grey, czyli Baby z filmu "Dirty Dancing", ma już 19 lat! Jest podobna do mamy?

Jennifer Grey zdobyła ogromną popularność dzięki roli Baby w filmie "Dirty Dancing", gdzie zagrała u boku Patricka Swayze. Obecnie aktorka ma 61 lat i aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie chętnie pokazuje m.in. zdjęcia swojej córki. Co ciekawe, córka filmowej Baby ma już 19 lat. Jak wygląda? Czy jest podobna do mamy?
Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Choć film "Dirty Dancing" miał premierę ponad 30 lat temu, to mimo upływu lat nieustannie cieszy się ogromną popularnością i uważany jest za klasykę kina. Aktorom grającym główne role, produkcja ta zapewniła międzynarodową popularność i otworzyła drzwi do kariery. Jakiś czas po premierze, wcielająca się w rolę Baby Jennifer Grey przyznała, że nos był jej największym kompleksem i podjęła decyzję o jego korekcie. Operacja okazała się jednak błędem, gdyż nikt nie rozpoznawał już w niej filmowej Baby Houseman, a Jennifer Grey musiała zmierzyć się z brakiem ciekawych propozycji zawodowych.

Conchita Wurst po spektakularnej metamorfozie. Jak teraz wygląda? Jest nie do poznania (zdjęcie ilustracyjne) Conchita Wurst po spektakularnej metamorfozie. Jak teraz wygląda? Jest nie do poznania

- Od zawsze miałam kompleksy. Wszystko z powodu mojego ogromnego nosa. Wreszcie zrobiłam sobie operację plastyczną, a potem jeszcze jedną. To było straszne. Na salę operacyjną weszłam jako prawdziwa gwiazda, która nie mogła opędzić się od fanów, a wyszłam jako anonimowa kobieta, której nikt nie rozpoznawał. To był koniec - powiedziała w jednym z wywiadów.

 

Córka Baby z filmu "Dirty Dancing" ma już 19 lat! Jest podobna do mamy?

Jennifer Grey aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie pokazuje wybrane momenty ze swojego życia, a także chętnie chwali się swoją córką, która jest owocem jej małżeństwa z Clarkiem Greggiem, z którym rozwiodła się w lipcu 2020 roku. Stella Gregg ma obecnie 19 lat i niedawno ukończyła naukę w szkole średniej. Córka Jennifer Grey zagrała epizodycznie w kilku produkcjach, natomiast póki co nie zapowiada się na to, że dziewczyna pójdzie w ślady znanych rodziców. Zdania internautek oraz internautów na temat podobieństwa Jennifer Grey i jej córki Stelli Gregg są podzielone. Jedni dostrzegają, inni twierdzą natomiast, że zupełnie nie są do siebie podobne. A wy widzicie podobieństwo?

Elliot Page Elliot Page jest po zabiegu mastektomii. Pokazał się bez koszulki w kąpielówkach

 
Więcej o: