Klaudia Halejcio w wielkim stylu dołącza do kabaretu "Paranienormalni". Jej fryzura wygląda obłędnie!

Klaudia Halejcio już wiele razy udowodniła nam, że zna się na żartach. Aktorka uwielbia wygłupiać się przed kamerą. Okazuje się, że jej nowy projekt stanie się dla niej największym hobby. Aktorka właśnie dołączyła do kabaretu "Paranienormalni". Jej fryzura zachwyca fanów.

Dla Klaudii Halejcio dzień 26 maja już na zawsze pozostanie wyjątkowy. Dlaczego? Z dwóch powodów. Po pierwsze wszystko wskazuje na to, że za kilka tygodni zostanie mamą, więc dzień matki od tego roku stanie się jej świętem, a po drugie właśnie dziś odkryła przed nami tajemniczy projekt. Aktorka dołączyła do teamu znanego kabaretu, „Paranienormalni"! I jak na nią przystało, zrobiła to w wielkim stylu. W nowej fryzurze wygląda po prostu obłędnie!

Zobacz wideo Klaudia Halejcio tańczy w ciąży

Klaudia Halejcio w nowej fryzurze dołącza do kabaretu „Paranienormalni"

Klaudia Halejcio podzieliła się dziś z fanami swoim najnowszym projektem. Dołączenie do teamu „Paranienormalni" było dużym zaskoczeniem dla wielu z nas. Czy aktorka okaże się godnym następcą Igora Kwiatkowskiego? Wszystko wskazuje na to, że ewidentnie ma do tego dryg. W czasie trwania pandemii wielokrotnie udowadniała nam wszystkim, że poczucie humoru to jej chomik (Mariolka?). I choć jej zaawansowana ciąża teoretycznie nie powinna pozwalać na takie ekscytacje, Klaudia nie boi się wyzwań.

Kazali mi się wyciszać już, bo słuchajcie, jeszcze parę tygodni. I co się okazuje? Że do jakiego teamu po prostu? Do teamu wariatów dołączę. Do teamu „Paranienormalni", jak ja. – powiedziała w jednym ze stories.
 

Informację przypieczętowała sesja zdjęciowa, której efekty możemy oglądać już na Instagramie aktorki. Fani są zachwyceni jej nowym angażem, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Wśród nich znalazły się także głosy kolegów i koleżanek z branży, m.in.  Mai Bohosiewicz, Macieja Dowbora i Miśka Koterskiego.

Mieszanka wybuchowa
Trzeba to koniecznie zobaczyć, takich świrów, jak Was trzech to się nie znajdzie
Idealnie pasujesz, czekamy na nowe skecze

Póki co gwiazda stanie się gościem specjalnym kabaretu w ramach cyklu „VIP TOUR", w którym pojawią się także m.in. Adam Fidusiewicz, Jarek Pająk, Kasia Bujakiewicz, Olga Łasak i Olga Borys. Czy jednorazowy skecz przerodzi się w dłuższą współpracę? Czas pokaże.

 

Tymczasem nie mogliśmy nie zwrócić uwagi na nową fryzurę Klaudii. Włosy ścięte „na boba" to najmodniejsza stylizacja ostatnich lat. Aktorka pokusiła się o stworzenie z pasm mocnych fal w stylu lat 60. Musimy przyznać, że klasyka stylu przemówiła w tej sesji wyjątkowo głośno. Prezentuje się obłędnie!

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio prt sc Instagram/stories @klaudiahalejcio

Więcej o: