Lara Gessler przebrała się za mamę z młodości i porównała zdjęcia. "Pozostanie dla mnie ikoną"

Każdy wie, że Magda Gessler jest jedną z bardziej wyróżniających się osób w polskim show-biznesie. Restauratorka ma swój własny styl, który od lat jest inspiracją dla kobiet w całym kraju. Dziś, przy okazji Dnia Mamy, Lara Gessler wyznała, że mama pozostanie dla niej zawsze ikoną. I swoje zdjęcie w klimacie retro porównała ze zdjęciem Magdy Gessler.

Kolorowe stylizacje Magdy Gessler jednych zachwycają, w drugich budzą zmieszanie, ale jedno jest pewne: nie można przejść obok nich obojętnie. Lara Gessler w święto matek zdecydowała, że skopiuje styl swojej mamy i odtworzy wraz z całym anturażem, jej stylizację sprzed lat. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie ze śniadania w śródziemnomorskim stylu, wzorowane na fotografii Magdy Gessler. Efekt nie tylko zachwycił fanów, ale sprawił, że niektórzy zapragnęli więcej postów tego typu. 

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Lara Gessler skopiowała styl mamy

Mamy, to nasze pierwsze modowe inspiracje. Moja odkąd pamiętam, była bardzo wyraźna, kolorowa i miała zdecydowanie bardzo barokowy styl. Mimo że mój jest dużo prostszy i bardziej banalny, to i tak Mama pozostanie dla mnie ikoną i wiem, że miała ogromny wpływ na mój gust i poczucie estetyki. A do jej stylowej z lat 90-tych mam szczególny sentyment, dlatego dziś specjalnie na Dzień Mamy, taki mały tribute w stylu Mody na Sukces

- napisała Lara Gessler.

 

Wszyscy jednogłośnie pogratulowali Larze pomysłu i kreatywności, a niektórzy odważyli się wyjść do córki restauratorki z propozycją.

Piękne zdjęcie...może więcej takiego typu? Wzorowanego na Mamie

- zaproponowała jedna z fanek, jednak Larze nie spodobał się ten pomysł.

Jedno wystarczy

- stwierdziła. 

Więcej o: