Małgorzata Rozenek pokazała modne klapki za niespełna 1200 zł. Fani zwrócili uwagę na blizny na nogach

Małgorzata Rozenek jest w stałym kontakcie z fanami. Celebrytka należy do bardziej aktywnych w mediach społecznościowych przedstawicielek polskiego show-biznesu i nawet na wakacjach nie pozwala sobie na odpoczynek od telefonu. Tym razem pochwaliła się zdjęciem w modnych klapkach i odpowiedziała na pytania fanów dotyczące blizn na nogach.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebywają obecnie w Meksyku. Po tym, jak na początku roku udali się tam, żeby oderwać się od pandemicznej, polskiej rzeczywistości, gwiazda zakochała się w Tulum i postanowiła tam wrócić. Jak oznajmiła w jednym z postów, będzie tam nie tylko cieszyć się słońcem i beztroskim czasem na plaży, ale także pracować nad nowym projektem zawodowym. Na jednym z opublikowanych podczas wyjazdu kadrów, widzimy klapki, obok których nie można przejść obojętnie.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na lotnisku. Jej stylizacja podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek ma modne klapki na lato

"Stworzone, aby przypomnieć Ci o turkusowych wodach, złocistym piasku, promieniach słońca, które sprawiają, że morze lśni, zjeżdżalnie Odyssey są jednym z naszych nowych niezbędnych elementów ubioru. Wykonane z akrylowych koralików, turkusowych kamieni i kryształów, ręcznie wyszywane na skórze i rafii, są po prostu dziełem sztuki" - czytamy opis butów Małgorzaty Rozenek na stronie marki.

 

Model kosztuje 1166 zł i dostępny jest w dwóch wariantach: z jednym prostym paskiem lub z dwoma paskami na krzyż. Marka Elina Linardaki pochodzi z Grecji i utworzona została przez matkę i córkę. Chociaż obuwie bez wątpienia przykuwa wzrok, fani skupili się na nogach gwiazdy. Jedna z internautek wprost zadała pytanie o blizny, które się na nich znajdują:

Oj, a od czego takie blizny na nogach?

Małgorzata Rozenek natychmiast jej odpowiedziała, uspokajając.

Perfekcyjna pani domuW 2012 r. uczyła kobiety, jak być kurami domowymi. Dziś program wyglądałby inaczej

Jedna od pogryzienia przez psa w dzieciństwie, a druga od muszli w morzu

- napisała. 

Dlaczego niektórych komary żrą bardziej i dlaczego to zawsze jestem ja? (zdjęcie ilustracyjne)Dlaczego niektórych komary żrą bardziej i dlaczego to zawsze jestem ja?

Więcej o: