Małgorzata Rozenek pokazała modne klapki za niespełna 1200 zł. Fani zwrócili uwagę na blizny na nogach

Małgorzata Rozenek jest w stałym kontakcie z fanami. Celebrytka należy do bardziej aktywnych w mediach społecznościowych przedstawicielek polskiego show-biznesu i nawet na wakacjach nie pozwala sobie na odpoczynek od telefonu. Tym razem pochwaliła się zdjęciem w modnych klapkach i odpowiedziała na pytania fanów dotyczące blizn na nogach.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebywają obecnie w Meksyku. Po tym, jak na początku roku udali się tam, żeby oderwać się od pandemicznej, polskiej rzeczywistości, gwiazda zakochała się w Tulum i postanowiła tam wrócić. Jak oznajmiła w jednym z postów, będzie tam nie tylko cieszyć się słońcem i beztroskim czasem na plaży, ale także pracować nad nowym projektem zawodowym. Na jednym z opublikowanych podczas wyjazdu kadrów, widzimy klapki, obok których nie można przejść obojętnie.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na lotnisku. Jej stylizacja podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek ma modne klapki na lato

"Stworzone, aby przypomnieć Ci o turkusowych wodach, złocistym piasku, promieniach słońca, które sprawiają, że morze lśni, zjeżdżalnie Odyssey są jednym z naszych nowych niezbędnych elementów ubioru. Wykonane z akrylowych koralików, turkusowych kamieni i kryształów, ręcznie wyszywane na skórze i rafii, są po prostu dziełem sztuki" - czytamy opis butów Małgorzaty Rozenek na stronie marki.

 

Model kosztuje 1166 zł i dostępny jest w dwóch wariantach: z jednym prostym paskiem lub z dwoma paskami na krzyż. Marka Elina Linardaki pochodzi z Grecji i utworzona została przez matkę i córkę. Chociaż obuwie bez wątpienia przykuwa wzrok, fani skupili się na nogach gwiazdy. Jedna z internautek wprost zadała pytanie o blizny, które się na nich znajdują:

Oj, a od czego takie blizny na nogach?

Małgorzata Rozenek natychmiast jej odpowiedziała, uspokajając.

Jedna od pogryzienia przez psa w dzieciństwie, a druga od muszli w morzu

- napisała. 

Więcej o: